Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Маленькі школярики присвятили захід славетному Кобзарю

Автор О.Стеценко

Тематичний захід, присвячений ювілею з дня народження Тараса Григоровича Шевченка, відбувся в Н.-Сіверській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2. Учні 4-го класу разом зі своїм вчителем Оленою Банною підготували цікаву розповідь про долю великого Кобзаря.

 

В цьому році вся Україна святкує двохсоту річницю з дня народження славетного Кобзаря Т. Г. Шевченка. Напевно, у всіх Україна асоціюється саме з цим ім'ям, тому що тільки йому через свою творчість вдалося відобразити настрій та думки, які тривожили і тривожать серця більшості українців. Тематичний захід, присвячений ювілею з дня народження Т. Г. Шевченка, відбувся в Н.-Сіверській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, під час якого вчителька навчальних класів Олена Банна детально ознайомила учнів 4 класу з творчістю поета.

Олена Банна - учитель початкових класів Н.-Сіверської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2: "Сьогодні ми виховну годину присвячуємо великій людині, великому геніальному поету, творчість якого відома не тільки на Україні, але й за її межами".

Діти активно брали участь у виховній годині. Вони читали вірші, демонстрували сценки з життя поета, співали пісні на його слова, а також підготували цікаву розповідь про долю великого Кобзаря.

Талант у малюванні мали можливість проявити учні школи. Найкращими ж роботами було оформлено виставку дитячих малюнків, присвячених творчості Шевченка та репродукції з картин самого поета. Як підсумок до заняття вчителька запропонувала дітям провести гру, під час якої учні прикрашали плодами дерево життя та творчості Т. Шевченка. Після закінчення виховної години діти із задоволенням поділилися своїми вподобаннями серед великого переліку віршів поета.

f t g m

счетчики