Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Розпочалась реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання

Автор Т.Лось

Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання розпочалось 3 січня і триватиме до 5 березня. Але чекати до останнього дня методист з райметодкабінету не радить, адже якщо в документах знайдуть помилки, виправляти їх буде ніколи. У проведенні самої сесії ЗНО-2014 особливих відмінностей від проведення тестувань у попередніх роках майже немає.

 

Майже з початком нового року розпочалася реєстрація на ЗНО. Триватиме воно до 5 березня включно. У 2014 році тестування проводитиметься з 11 предметів, учасник же має право обрати для себе 4. Українська мова з цього переліку обов'язкова. Відмінність цьогорічного тестування - для заліку з математики відводиться лише 1 день, також цьогоріч обіцяють посилити контроль на самих іспитах, щоб уникнути списування. Майбутні абітурієнти з Новгород-Сіверщини можуть заповнити та роздрукувати заяву – реєстраційну картку з сайту Київського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Раїса Костенко - методист Н.-Сіверського райметодкабінету: "Зформувавши пакет документів, потрібно надіслати його на адресу Українського центру оцінювання якості освіти, місто Київ, а/с 86. індекс 02192".

Дуже уважно слід вивчити вимоги до документів, які будете подавати. Це стосується уважного заповнення реєстраційної картки та фотографій. Саме через них найчастіше документи повертають.

Раїса Костенко - методист Н.-Сіверського райметодкабінету: "Через три тижні з дня подачі документів до Київського регіонального центру оцінювання якості освіти вам має надійти сертифікат ЗНО-2014 або відмова у реєстрації. Якщо протягом цього часу ви не отримали сертифікат або відмову, то треба звернутися на гарячу лінію Українського центру оцінювання якості освіти за телефонами 044 367 70 04 або 044 361 42 17 і вияснити, з якої причини ви не отримали сертифікат ЗНО-2014".

Зволікати з поданням документів також не варто, бо якщо там є помилки, виправити їх не встигнете. Якщо майбутній абітурієнт зареєструвався з 1 предмету, а потім з якихось причин передумав, можна переєструватись, але також час для цього обмежено.

Раїса Костенко - методист Н.-Сіверського райметодкабінету: "Враховуйте те, що пакет документів, який ви будете надсилати до Київського регіонального центру оцінювання якості освіти, повинен бути перевірений протягом трьох тижнів. Якщо з якихось певних причин чи в міру інших причин були неправильно подані документи, ви повинні врахувати, що за три тижні вони мають опрацювати і надіслати вам їх назад, щоб у вас була можливість ще раз зареєструватися і подати відповідні документи."

Самі іспити проходитимуть з 3 по 27 серпня, розпочне їх ЗНО з іноземної мови. Якщо з якихось причин майбутній абітурієнт не зміг взяти участь у основній сесії, то маєте право пройти знову ЗНО під час додаткової сесії, але потрібно надати документи, які підтверджують, що пропустили ви іспит з поважної причини.

f t g