Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Учні ЗОШ №2 щедрували та вітали з Новим роком

13 січня за християнським календарем свято Преподобної Маланії або як у народі кажуть Старий Новий рік чи Щедрий вечір. А щоб Новий рік приніс усім добро і щастя учні ЗОШ №2 підготували виставу «Водіння кози», співали щедрівки. Учнів радо вітали в організаціях і установах, куди завітали актори.

 

У виставі ж брали участь учні 8-11 класів, кажуть їм це подобається, адже кожною щедрівкою вони дарують радість та щастя.

Ірина Кравченко - учениця 11 класу Н.-Сіверської ЗОШ І-ІІІ ст. №2: "Моє ставлення до Старого Нового року дуже гарне, адже у дітей є можливість принести таку невеличку радість до всіх  людей які мешкають неподалік або взагалі у нашому місті. Вони можуть заколядувати, защедрувати і подарувати таку невелику хвилину радості та щастя, адже це дуже добре коли є кому прийти до тебе та поговорити з тобою".

Андрій Андрєєв - учень 8 класу Н.-Сіверської ЗОШ І-ІІІ ст. №2: "Щедрувати я люблю і колядувати - це так захоплює з такими людьми як ці. Вони дуже добрі, люблять дарувати радість усім оточуючим".

Тож, нехай всі сказані побажання в цей день здійсняться і новий 2014 рік буде кращий.

f t g