Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Зміни в земельному законодавстві

Автор О.Лельотко

ЗемляРаніше реєстрація державних актів на право власності на земельну ділянку, на право постійного користування, договірів оренди землі займалось державне підприємство центру державного земельного кадастру, зараз - це робота відділу Держкомзему в Новгород-Сіверському районі.

Ірина Бондарець - головний спеціаліст сектору державного земельного кадастру відділу Держкомзему в Новгород-Сіверському районі: "На сьогодні процедура визначення кадастрового номеру земельної ділянки значно складніша. Раніше зверталась проектна організація з техдокументацією і присвоювався цей номер. Зараз кадастровий номер присвоюється після погодження в Чернігові."

Відтепер для визначення кадастрового номера необхідно буде більше часу. Скільки зараз коштує реєстрація державних актів?

Ірина Бондарець - головний спеціаліст сектору державного земельного кадастру відділу Держкомзему в Новгород-Сіверському районі:"Реєстрація державних актів для фізичних осіб коштує п'ять гривень, для юридичних - двадцять п'ять. Складання поземельної книги для фізичних осіб становить 10 гривень, для юридичних - 30 гривень.  Друк державних актів коштуватиме від 36 гривень до 56 гривень.

Вцілому в земельному законодавстві прийнято цілу низку змін.

 

f t g m

счетчики