Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Посвята в гімназисти

Автор О.Кримова

Нещодавно в гімназії №1 у п'ятикласників відбулось свято, а саме – посвята в гімназисти. А перед тим, як отримати почесне звання, необхідно пройти випробування: дати відповіді на питання про історію школи, розповісти правила гімназиста. За правильні відповіді отримували кораблики. Допомагали їм в цьому і батьки, і класні керівники. Глядачі в залі із задоволенням переглянули виступи двох класів. Посвята – це не тільки урочисті слова та постанови. Майбутнім гімназистам довелось підтвердити свою готовність стати частиною великої і дружної сім'ї і гімназії. Був укладений договір про виконання виховного і навчального плану між учнями та вчителями.

 

Потім всі учні виголосили клятву гімназиста. І ось хвилюючий момент: директор школи Віра Мокрякова оголосила наказ про зарахування гімназистів. Для учнів це свято – початок їхнього цікавого і дружнього шкільного життя.

Владислав Шкумат - гімназист: "Я пишаюся тим, що я гімназист і всі діти мають право на освіту гімназії. Я тут навчаюся і хочу навчатися. Гімназист повинен бути вихований, а ще повинні гімназисти добре навчатися".

Аня Кушеварова - гімназистка: "В моєму житті сталася дуже важлива подія – мене прийняли в гімназисти. Я цим дуже пишаюся. Гімназист повинен бути добрим, розумним поважати вчителів і добре вчитися".

f t g