Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Засідання круглого столу щодо зайнятості населення в нашому районі

Автор І.Радковець

В Новгород-Сіверському районі реалізовуються завдання Президента України щодо стимулювання підвищення зайнятості населення та створення нових робочих місць. Проблемні питання у цій сфері нещодавно обговорювали за круглим столом. Директор районного центру зайнятості Світлана Безпала говорила під час виступу про основні напрямки роботи та заходи, що вживаються для забезпечення зайнятості населення.

 

Світлана Безпала - директор районного центру зайнятості: «Ті роботодавці, які приймають на роботу осіб з числа вразливих верств населення, до яких відносяться: один з батьків, які виховують дітей до 6 років, звільнені з місць позбавлення волі, всі випускники і вищих, і професійно-технічних навчальних закладів, а також люди, яким виповнилось 50 і більше років. І якщо роботодавці приймають на роботу таку категорію людей і на новостворене робоче місце, вони мають змогу отримати від нашої держави компенсацію у розмірі єдиного соціального внеску за кожну працевлаштовану людину.»

За результатами 9-ти місяців 2013 року у районі створено 717 робочих місць. Таких результатів вдалося досягти завдяки відновленню роботи ТОВ «Новгород-Сіверський м'ясокомбінат» та відкриття Центру первинної медико-санітарної допомоги. Питання зайнятості населення постійно на контролі РДА та центру зайнятості.

В'ячеслав Кауфман - голова Н.-Сіверської РДА: «В цьому році в нас робочих місць 717, що стосується майбутнього року – перспектива є, але це порядком 100-400 чоловік на нові робочі місця.»

f t g