Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Жителі населених пунктів Биринської сільської ради знову відрізані від міста

Автор О.Лелотко

Жителі населених пунктів Биринської сільської ради знову відрізані від міста. 10 грудня понтонний міст, що поєднує села Биринської сільської ради та міста, був розведений.

 

Володимир Жеребок - начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Н.-Сіверської РДА: "10 грудня о 8.40 ранку наплавний міст на річці Десна був розведений в зв'язку з проходженням осінньо-зимової шуги. Це відбувається в зв'язку зі снігопадами та зниженням температури. Причини того, що міст був розведений, є ще й те, що 2 роки тому в січні місяці під напором криги, яка йшла з верхів'я річки, міст було зірвано. Це створило складну ситуацію як для дорожньої організації, яка обслуговує міст, так і для всього району".

За словами Володимира Жеребка міст буде розведений до того часу, поки річка не покриється кригою. Він також зазначає, що до подібної ситуації були готові. В РДА був затверджений заздалегідь відповідний план дій щодо забезпечення життєдіяльності району під час екстримальних зимових умов, тому жителі Биринської сільської ради наразі забезпечені всім необхідним.

Володимир Жеребок - начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Н.-Сіверської РДА: "На території Биринської сільської ради на даний час проживає більше 780 людей, з них 81 дитина. Якщо брати до уваги, то хворих та вагітних на території Биринської сільської ради на даний час немає, я маю на увазі важко хворих, які потребують госпіталізації. Биринська амбулаторія забезпечена каретою швидкої допомоги, тому в будь-якому разі при виникненні складної ситуації зі станом здоров'я населення, воно буде госпіталізоване через місто Шостка як в нашу центральну районну лікарню, так і до Шосткинської лікарні".

Не залишаться биринці та жителі прилеглих сіл без харчових продуктів та першої необхідності. Їх доставлятимуть в магазини через Шостку.

f t g