Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Відбулась колегія райдержадміністрації

Автор Н.Даценко

Колегія райдержадміністраціїНа засіданні колегії РДА, що відбулася днями, чимало уваги було приділено боротьбі зі злочинністю і корупцією в районі. Зокрема, йшлося про посилення контролю у земельних відносинах та на державному кордоні. Розглянуто і ряд інших питань.

Як повідомив прокурор району Анатолій Бабич, за минулий рік у районі скоєно 255 злочинів. Збільшення в порівнянні з поперднім періодом відбулось за рахунок порушення в сфері економіки. Були кримінальні справи проти посадових осіб управління агропромислового комплексу, відділу освіти, працівників сільських рад і сільського комунального підприємства. Причина - привласнення коштів, або продаж громадського майна. За словами прокурара, слід посилити контроль у  сфері земельних відносин.

Анатолій Бабич - прокурор району: "В минулому році райвідділом міліції було порушено кримінальну справу по факту самовільного зайняття земельної ділянки водного фонду. Це ставок біля села Мамекине. Кримінальна справа розслідувалась, збитки склали біля 60 тис. грн.  Прокуратурою було заявлено позов, який задоволено."

"І подібні випадки, - зазначив Анатолій Бабич, - непоодинокі"." Правоохоронцям треба прискіпливо вивчити діяльність інвесторів щодо законності використання орендованої землі, -  зазначив голова райдержадміністрації В'ячеслав Кауфман, - адже є преценденти."

В'ячеслав Кауфман - голова райдержадміністрації: "Є в нас такий бізнесконтакт  Грібоєд, не підписав договори по с.Форстовичі, взяв землю у людей на радгоспі,  теж не підписав жодного договору,  треба серйозно розібратися з інвестором."

Кількість корупційних дій серед держслужбовців зменшилась, і ті факти, що сталися за рік, сталися через допущені помилки чи незнання законодавства. Чимало було запитань і до прикордонників. Мешканці сіл, що знаходяться біля кордону, скаржилися на мисливців, які вбивають все живе, кажуть, приїжджають на снігоходах з карабінами та рушницями і стріляють так, що люди бояться ходити на річку. Головний лікар ЦРЛ проаналізувала роботу з організації медобслуговування сільського населення. Вона також зупинилася на кадровому питанні, зазначивши, що лікарі не хочуть їхати сюди, бо немає житла. З тим, що питання потребує вирішення, погодилося й місцеве керівництво.

Віктор Душин - голова райради: "Знайшлися б бажаючі працювати, але одне питання - це житло. У витратах на охорону здоров'я і на рівні міністерства, і на рівні районного бюджету, не предбачені кошти на придбання житла. Просив би Сергія Вікторовича, якщо є можливість, то виділяти житло для наших лікарів."

Також на засіданні колегії йшлося про виконання районної програми з профільного навчання.

f t g m

счетчики