Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Підготовка міста до зими

Автор Ю.Лавицька

Питання підготовки до зимового періоду є чи не найголовнішим напрямком у діяльності міської влади, адже попри те, що синоптики прогнозують морози вже з сьогоднішнього дня, міській раді похвалитися особливо нічим. Нагальна причина - брак коштів.

 

Сергій Пунтус - міський голова: "Ситуація дуже складна. Стосовно заготовки соляно-піщаної суміші: піску ми завезли практично всю необхідну норму, яка нам потрібна, але ж проблема на сьогоднішній день у відсутності коштів на закупівлю солі. Для того, щоб оплатити вагон солі, як мінімум потрібно 35тис.грн. На сьогоднішній день це питання вирішується, ми сплатили 20тис.грн., а 15тис.грн. спробуємо сплатити на цьому тижні."

За словами Сергія Вікторовича, на сьогоднішній день технікою вони забезпечені, і вона практично готова до зимового періоду. Проте, міська рада ще не розрахувалася з боргами за цю техніку і роботу організацій під час березневих снігопадів. І все ж таки вони шукають шляхи вирішення цих проблем у стислі строки.

Сергій Пунтус - міський голова: "Що стосується договорів, то ті організації, які будуть працювати з нами у зимовий період, договорів поки що не укладають з нами, вони чекають, поки ми з ними розрахуємось, але ж є домовленість, що як тільки треба буде працювати на обробці вулиць та очищенні вулиць від снігу, тоді ці договори будуть і укладені. Тобто попередня домовленість є, і я думаю, що питань поки що не буде з очищенням виникати."

Тож будемо сподіватися, що пішоходи і автомобілі не потраплятимуть в критичні ситуації під час снігу, а міська влада вчасно знайде вихід з цих проблем.

f t g