Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Районна влада відвідала Вороб’ївький НВК

Автор О.Кримова

В нашому районі продовжують втілюватись в життя соціальні ініціативи Президента України В.Януковича щодо розширення мережі дошкільних закладів в сільській місцевості. У травні цього року на базі Вороб'ївського НВК відкрито різновікову групу дошкільного виховання. Аби ознайомитись з її роботою і забезпеченням НВК відвідали представники районної влади.

 

Вихованці садочку їх зустріли піснями і віршами та поділилися враженнями від перебування в виховному закладі. Як зазначила директор НВК Олександра Шкалаберда, садок розрахований на 15 дітей, з яких 2 на короткотривалому перебуванні за бажанням батьків. Працює з дітьми вихователь та помічник вихователя. М'яким та твердим інвентарем забезпечені, велика підтримка йде від батьків та районної влади.

 

Олександра Шкалаберда – директор Вороб’ївського НВК: «Дитячим садочком повністю опікуються батьки. Батьківський комітет дуже багато приділяє уваги нашому садочку, допомагають у всіх негараздах, у всіх святах, у всіх заходах. Хочеться відзначити РДА, поза її оком наш садочок ще не був.»

Залишається одна не вирішена проблема, яка турбує як педагогів, так і батьків - це ремонт котельні над якою, наголосив заступник голови РДА Павло Плотніков районна влада буде працювати, аби виправити цю ситуацію. Тож держава робить все можливе аби дитячі садочки в селах відкривались і розвивались.

Павло Плотніков – заступник голови райдержадміністрації з гуманітарних питань: «Діти - наше майбутнє, ми повинні робити так, щоб дошкільна освіта розвивалась не тільки в місті, а й у селах. Тривалий час це була проблема після того, як закрились дошкільні заклади. На сьогоднішній день ми робимо все від нас залежне для того, щоб система дошкільної освіти в селах знову ж таки відновлювалась, розвивалась на сучасній базі на сучасних методиках.»

f t g