Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Представники районної влади відвідали НВК "Дзвіночок"

Автор О.Кримова

На виконання соціальних ініціатив Президента України В.Януковича щодо розширення мережі дошкільного навчання закладів у районі проводиться певна робота. Дошкільну освіту району представляють 3 дошкільні навчальні заклади, серед них і НВК "Дзвіночок", який відвідали представники районної влади аби ознайомитись з його роботою.

 

В ході зустрічі поспілкувались з вчителями, вихователями та дітьми. Школа та садочок забезпечені матеріально-технічним обладнанням та висококваліфікованими педагогічними кадрами, але серед всіх позитивних моментів є і проблеми, зокрема, ремонт басейну, який є недіючим. НВК "Дзвіночок" вважається опорним закладом з інклюзивної освіти. Станом на 18 жовтня 2013 р. працює 5 груп дошкільного виховання. З січня 2014 р. планується відкриття спецгрупи для дітей, які потребують корекції. В цій групі працюватимуть психолог та районний логопед. Але залишається ряд невирішених питань, зокрема, забезпечення твердим і м'яким інвентарем та спортивним обладнанням. Спецгрупа для дітей, які потребують корекції, є необхідною в нашому районі, адже нерідко дітям потрібна допомога фахівців.

В'ячеслав Кауфман - голова Н.-Сіверської райдержадміністрації: "Діти - наше майбутнє і ми повинні представити їм якнайбільше благ. Як по всій країні класи потрібні і в нашому районі, тому що майбутнє за нашими дітьми, які повинні розвиватися у суспільстві, щоб вони могли пристосовуватися до подальшого життя".

f t g