Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Африканська чума свиней на кордоні

Автор Н.Скляренко

Африканська чума свинейАфриканська чума свиней є однією з найнебезпечніших хвороб, тому що вакцин та ветеринарних препаратів проти цього захворювання немає, хвороба передається не тільки від тварини до тварини, а  й через корм і транспортування, розповсюджують її тварини та птахи. Так як наш район прикордонний, ветслужба вживає всіх заходів, аби хвороба не виникла у нас.

Наталія Ісаченко - завідуюча протиепізоотичним відділом Новгород-Сіверської районної державної ветеринарної лікарні:"У нас зараз розроблений план спільних дій  при виникненні цього захворювання, всі свиногосподарства в нашому районі переведені  в режим роботи закритого типу, проводиться дезінфекція у приміщеннях".

В Новгород-Сіверському районі шість сільгосппідприемств тримають свинопоголів'я, найбільше свиней в ТОВ "Мрія", "Промінь" та ДП "Новгород-Сіверське лісове господарство", самє вони найретельніше виконують всі заходи, аби попередити хворобу. Мешканцям району слід пам'ятати - не купуйте свиней без відповідних документів, не забувайте про те що заразитися можно і через свенину.

Наталія Ісаченко - завідуюча протиепізоотичним відділом Новгород-Сіверської районної державної ветеринарної лікарні:"Збудник цієї хворби зберігається при високих температурах і месіцями зберігається як у замороженому м'ясі , так і у копченому, та в тушах свиней."

f t g m

счетчики