Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Районний етап конкурсу "Вчитель року 2014"

Автор О.Кримова

Районний етап щорічного конкурсу "Вчитель року 2014" відбувся на базі Н.-Сіверської гімназії №1. Тестування, творчі завдання, проведення відкритих уроків, майстер класи. Це далеко не весь перелік тих завдань, які виконували учасники конкурсу. До складу журі ввійшли як вчителі з різних шкіл району, так і представники відділу освіти. Як зазначила начальник відділу освіти РДА Ірина Зюзько, цей рік особливий і цього року в конкурсі були нововведення.

 

Ірина Зюзько - начальник відділу освіти Н.-Сіверської РДА: "Мені дуже приємно, що в цьому році кількість учасників найбільша за всі попередні роки. В цьому році додана ще одна номінація - директор школи, і 6 директорів наших шкіл брали участь у цьому конкурсі".

Серед номінацій і чотири традиційні - це вчитель трудового навчання, світової літератури, географії та вчитель початкових класів. По закінченню конкурсу серед 19 учасників були визначені переможці по кожній номінації. Всіх учасників нагородили почесними грамотами відділу освіти та квітами. Участь у таких конкурсах потребує великої підготовки - на цьому наголосила переможниця конкурсу в номінації «Директор школи» Тамара Плотнікова - директор ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

Тамара Плотнікова - переможниця номінації "Директор школи", директор Н.-Сіверської ЗОШ І-ІІІ ст. №2: "Треба дуже ретельно, старанно готуватися. Дуже великий об'єм роботи виконаний. Звичайно, було дуже багато хвилювань, дуже багато сумнівів, а від конкурсу безумовно дуже багато вражень, найважливіші і найприємніші з них - та доброзичлива обстановка, яка панувала на цьому конкурсі".

Також Тамара Петрівна зазначила, що в таких конкурсах освітянам обов'язково треба брати участь.

Тамара Плотнікова - переможниця номінації "директор школи", директор Н.-Сіверської ЗОШ І-ІІІ ст. №2: "Вчителі і директори мають певні сумніви, щодо того  брати участь чи ні. Я думаю сумніватися не варто тому, що дуже багато досвіду позитивного набуваєш, дуже багато перегортаєш корисної літератури яка потім тобі знадобиться, дуже багато позитивних вражень і емоцій, тому, звичайно, я бажаю всім учителям брати участь у таких конкурсах".

На всіх переможців районного етапу конкурсу очікує ІІ - обласний етап. Тож, вітаємо всіх переможців та бажаємо успіхів на обласних змаганнях.

f t g