Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Новгород-сіверські боксери стали найсильнішими боксерами України

Автор О.Лельотко

Владислав В'язовик та Олександр Гречаник стали найсильнішими боксерами України у своїй ваговій категорії серед юнаків 2000-2001 років народження. Ще один н.-сіверський боксер Богдан Ільющенко виборов срібну нагороду. Турнір проходив в місті Керч Автономної Республіки Крим наприкінці жовтня.

 

З 24 по 27 жовтня в м. Керч пройшов традиційний турнір найсильніших боксерів України серед юнаків 2000-2001 р.н. У змаганнях брали участь представники з 24-х областей нашої держави, АР Крим, з міст Київ та Севастополь. Чернігівщину у цій віковій категорії представляли 4 боксери, три з яких вихованці Віктора Балабка і один боксер з обласного центру.

Віктор Балабко - тренер з боксу: "Мета цих змагань - перегляд боксерів старшим тренером збірної команди України Олегом Никодимовичем Малаванюком, які можуть скласти збірну команду України у цьому році в підготовці до чемпіонату Європи, який, скоріше за всього, відбудеться в Ірландському Дубліні влітку".

Запеклі поєдинки тривали протягом 3 днів. Найменший вихованець Віктора Балабка Олександр Гречаник дійшов до фіналу і у вирішальному поєдинку за одноголосним рішенням суддів переміг чемпіона України.

Віктор Балабко - тренер з боксу: "У віковій категорії 38,5 кг золоту медаль завоював Олександр Гречаник. Була велика кількість учасників, створили групу А і групу В за віковими категоріями. Відбоксували за три дні. Саша потрапив у збірну у якості резерву. Він там буде тренуватися, в цьому році поїде на збори".

У ваговій категорії 41,5 кг представляв Н.-Сіверський боксер Богдан Ільющенко. У фінальному поєдинку за розділеним рішенням суддів наш земляк поступився супернику і став срібним призером турніру.

Богдан Ільющенко - боксер: "За жеребкуванням я боксував другому бої. В першому я зустрівся з боксером з Дніпропетровської області, він був не важкий, я його переміг у всіх раундах і за одноголосним рішенням суддів переміг. У фіналі я зустрівся з боксером з Черкаської області. Бій був напруженим, рівним. Після цього бою я отримав срібну медаль".

У вазі 52 кг не було рівних Владиславу В'язовику. Півфінальний і фінальний поєдинки він завершив достроково.

Владислав В'язовик - боксер: "В першому бої я зустрівся з боксером з Київської області. Суперник був 2000 року народження, було не важко. Переміг за одноголосним рішенням суддів. Другий суперник - із Запорізької області. Бій тривав 3 раунди. В третьому бої я переміг з явною перевагою. Третій суперник - із Сімферополя. В першому раунді я влучив у печінку і зупинили бій".

За підсумками турніру всі н.-сіверські боксери потрапили до складу збірної України. Владислав В'язовик зараз у своїй ваговій категорії є першим номером і у нього є великі шанси потрапити до команди, що представлятиме Україну влітку 2014 року на Чемпіонаті Європи.

f t g