Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Комп’ютеризація шкіл Н.-Сіверського району

Автор Г.Король

Комп’ютери, мультимедійна дошка – таке технічне забезпечення сучасною технікою є майже в кожній школі нашої країни, адже процес навчання вдосконалюється та осучаснюється. Блистівський НВК комп’ютерами також забезпечений, але мультимедійної дошки все ж таки не вистачає. Вона нині також необхідний електронний прилад, що допоможе і на уроках, і у позакласній роботі.

 

Використання в процесі навчання комп'ютерних технологій все більш поширюється у школах. У Блистівському НВК, де нині навчається 65 діток, вчителі також освоюють електронні посібники.

Людмила Довбня - директор Блистівського НВК: "Зараз надійшли електронні підручники з багатьох основних предметів. Вчителі зараз починають освоювати нові технології. Це мабуть цікавіше, ніж підручники, тому що це нове ще не набридло, це сучасне".

З використанням комп'ютера значно розширюється можливість як для вчителя, так і для учнів у використанні наочних засобів навчання, а це сприяє кращому засвоєнню матеріалу. Але ж нині комп’ютер це не єдиний електронний прилад, який для цього необхідний.

Людмила Довбня - директор Блистівського НВК: "Єдине, в чому у нас є потреба, так це мультимедійна дошка. Комп'ютерний клас у нас є в ньому знаходиться 7 комп'ютерів. В класі по 5 - 7 чоловік, тому комп’ютерів вистачає".

Повне забезпечення комп'ютерною технікою допомогло б не тільки на уроках, а й у позакласній та виховній роботах, адже всі діти задіяні у різноманітних гуртках, що діють при закладі.

Я займаюся квілінгом, бісероплетінням, вишивкою. Вишиваю, плетемо браслети з бісеру, з паперу робимо всілякі картини..

Я ходжу на гурток квілінгу, роблю шкатулку. Було свято врожаю і ми всім класом робили композицію "Ходить гарбуз по городу".

Держава проголосила 2013 рік роком дитячої творчості і хотілося, щоб усі діти, в незалежності від місця їх проживання були забезпечені сучасною технікою однаково.

f t g