Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Дороги Н.-Сіверського району неготові до зими

Автор Н.Приходько

Комісійне обстеження Державтоінспекцією доріг та території Новгород-Сіверського району проводилось з 1 по 20 жовтня. І за словами старшого інспектора Державтоінспекції Новгород-Сіверського району Віктора Канторіза, результати цього обстеження, м'яко кажучи, невтішні.

 

Віктор Канторіз - ст. інспектор Державтоінспекції Н.-Сіверського РВУМВС: "Проведене обстеження показало, що практично всі дороги, які знаходяться на території Новгород-Сіверського району з твердим покриттям, мають недоліки в утриманні, тобто не відповідають вимогам, мають ямковість, зелені насадження не ліквідовуються, відсутні дорожні знаки, а встановлені дорожні знаки мають пошкодження, тобто їхня поверхня пошкоджена і неможливе їхнє сприйняття в темний час доби. Заміна їх не проводиться, розмітка не наноситься. Якщо надалі так і буде, то в Новгород-Сіверському районі, зовсім не залишиться доріг з твердим покриттям".

За словами старшого інспектора, така ж ситуація і по самому місту.

Віктор Канторіз - ст. інспектор Державтоінспекції Н.-Сіверського РВУМВС: "Практично на всіх вулицях присутня ямковість, яка загрожує не тільки безпечному руху транспортних засобів, а може призвести і до більш тяжких наслідків, тобто травмування людей. Освітлення по місту також в неналежному стані, не всі пішохідні переходи освітлені, на них немає дорожньої розмітки, "зебра" не нанесена, пішоходи, незнаючи де переходити проїзну частину, переходять там, де їм заманеться".

Щодо підготовки до зимового періоду, державтоінспектор зазначив, що станом на 28 жовтня філією Новгород-Сіверський райавтодор було заготовлено більше 3 тисяч тон солево-піщаної суміші. Та й тут виникла проблема. В організації немає жодного літру пального.

Віктор Канторіз - ст. інспектор Державтоінспекції Н.-Сіверського РВУМВС: "Ситуація по Н.-Сіверській міській раді взагалі в незадовільному стані, тобто міська рада на даний час не заготовила жодного кілограму піску, жодного кілограму солі. На даний момент також не заключила договір з жодною комунальною організацією щодо очищення та оброблення доріг піщано-солевою сумішшю. Якщо в найближчий час випаде сніг і утвориться зимова слизькість, то її ліквідовувати буде нічим і нікому".

Отже, якщо в найближчий час випаде сніг, все це може призвести до дуже складних ситуацій на дорогах нашого району. А це, в свою чергу, і зупинка техніки, зокрема, шкільних автобусів та швидких, не кажучи вже про пошкодження авто та травмування людей. Нам же залишається тільки сподіватися, що сніг випаде ще нескоро, а міська рада поспішить щодо закупівлі піску, солі та укладання відповідних договорів.

f t g m

счетчики