Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

День працівників соціальної сфери

Автор О.Кримова

Сьогодні в соціальній сфері України працює близько 150 тисяч чоловік. Вони дарують людям надію на краще, вчасно подають руку допомоги тим, хто цього потребує. Для багатьох з них слова Івана Франка - «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим» - стали сенсом життя. Традиційно в першу неділю листопада працівники соціальної сфери відзначають своє професійне свято. Багато теплих слів на їх адресу сьогодні звучало в малому залі РБК.

 

В першу неділю листопада в Україні згідно з указом Президента України від 13 квітня 1999 року відзначають День працівника соціальної сфери. З цього приводу в районному будинку культури відбулись урочисті заходи. Це свято є свідченням високої оцінки, державою, ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань: соціального захисту, зайнятості, оплати і безпеки праці трудових відносин. Першим з привітальним словом до соціальних працівників звернувся голова РДА В.Кауфман.

В'ячеслав Кауфман - голова Н.-Сіверської РДА: "Сьогодні соціальна робота є важливою складовою політики держави. До спеціалістів соціальної сфери висуваються дуже високі вимоги, адже основна мета вашої діяльності - допомога людям. Шановні працівники соціальної сфери, за роки невтомної праці ви завоювали довіру і повагу нашого населення, ваша робота значима і шанована".

В'ячеслав Маркович від голови обласної адміністрації Володимира Хоменко та від районної державної адміністрації, вручив почесні грамоти та подяки сумлінним працівникам соціальної сфери. Заступник голови районної ради Олександр Могильний, привітав та висловив вдячність винуватцям свята за їх нелегку працю.

Олександр Могильний - заступник голови Н.-Сіверської райради: "Дозвольте привітати вас з наступаючим професійним святом. В першу чергу хотів би подякувати вам за вашу працю. Адже, щодня до вас звертаються люди з різними запитаннями і ви до кожного знаходите індивідуальний підхід. Я хотів би, побажати вам завжди вирішувати проблеми тих людей, котрі приходять до вас на прийом".

Також співробітникам управління праці та соціального захисту населення, пенсійного фонду Н.-Сіверського району, територіального центру з обслуговування одиноких і непрацездатних громадян було вручено грамоти районної ради і подяки від міської ради, які вручив голова міської ради Сергій Пунтус.

Сергій Пунтус - міський голова: "Я хочу вас всіх привітати з вашим професійним святом, побажати вам в першу чергу здоров'я, благополуччя, добра".

Підчас урочистостей лунало багато теплих слів,а працівники районного будинку культури приєдналися до всіх поздоровлень і подарували всім присутнім чудову концертну програму.

f t g