Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Аварійний стан дорожнього покриття на перехресті вулиць Комсомольська та Шевченка

Автор Г.Король

Аварійний стан дорожнього покриття на перехресті вулиць Комсомольська та Шевченка. Перенесення знаків пішохідного переходу та прибирання вулиць від утворених чагарників, не перший рік турбує жителів цих вулиць, які не одноразово зверталися до міської влади і за депутатським зверненням. Та далі відповідей діло не йде. На вулиці Комсомольській, яка простягається зі слів жителів, кілометра на півтора, мешкають здебільшого люди старшого покоління. Та багато дітей з прилеглих вулиць ходять  до школи саме через Комсомольську. Тому люди і звернулися до редакції нашої телерадіокомпанії з проханням підняти це питання.

 

Михайло Хавлук - мешканець міста: "Хочеться звернутися з проблемою яка багато років не вирішується на рівні місцевої влади. Перехрестя вулиці Шевченка і вулиці Комсомольська. Покриття в самому вузькому місці вулиці Комсомольська - заливається водою. Наші дітки і онуки в період дощів приходять до школи мокрі. Воді нікуди діватися і люди «йдуть по паркану». Перехрестя аварійне довгий час не був обладнаний пішохідним переходом, але в минулому році знаки були встановлені."

Ситуацію з даного питання прокоментував у телефонному режимі голова міської ради Сергій Пунтус. Він зауважив, що ремонт аварійних ділянок дорожнього покриття не можливий без відповідної документації. Проект на ремонт аварійної частини вулиці Комсомольська вже затверджений. Але буде розроблений тільки після повної оплати. Коли це буде - не відомо. Також оплату проектів на ремонт чекають ділянки вулиць: Шевченка, Калініна, Леваневського та ряду інших. Що до пункту про перенесення дорожніх знаків, то тут міський очільник порадив жителям вулиці написати колективну заяву, адже це питання розглядається разом з Державною автоінспекцією, а от, що до питання прибирання то тут можливе його вирішення до кінця року. І все ж найболючішим питанням залишається стан доріг вулиць, як міста, так і взагалі по району - це показало комісійне обстеження доріг по території Новгород-Сіверського району Державтоінспекцією, яке проводилося у жовтні.

Віктор Канторіз - ст. інспектор Державтоінспекції Н.-Сіверського РВУМВС: "Практично всі дороги які знаходяться на території Новгород-Сіверського району з твердим покриттям мають недоліки в утриманні, якщо надалі так і буде, то в Новгород-Сіверському районі, зовсім не залишиться доріг з твердим покриттям. Така сама ситуація і по місту Новгород-Сіверський, практично на всіх вулицях присутня ямковість, яка загрожує не тільки безпечному руху транспортних засобів, а може призвести і до більш тяжких наслідків".

Ходити вулицями нашого міста та їздити на автотранспорті вже неможливо і про це знають всі, але ж коли наша влада почне відповідати за свою бездіяльність.

f t g