Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Милосердя та доброта у дитячих малюнках

Автор Т.Лось

Милосердя та доброта у дитячих малюнках. Представники районної організації «Товариства Червоного Хреста» на уроці малювання в Новгород-Сіверській гімназії №1 запропонували школярам намалювати те, що як найкраще охарактеризувало би ці поняття.

 

Допомога від щирого серця кожному, хто потребує і зовсім безкоштовно - саме так школярі з Н.-Сіверської гімназії №1 визначили поняття "доброта та милосердя". На уроці малювання діти на прохання представників районної організації "Товариства Червоного Хреста" пензлями та олівцями на папері втілювали образи доброти та милосердя. Кожен по-своєму і жоден малюнок чи сюжет не повторився.

"Я малюю, що в місті потоп і рятівники прилетіли рятувати людей. Бабуся пливе на дереві і її рятує одна людина. Добрі люди - це ті, що рятують людей з біди".

"Я намалював, як сталося ДТП і швидка допомога та міліція їдуть рятувати. Також, перехожий біжить допомогти. Люди повинні допомагати постраждалим".

"Я малюю,  як трапилась пожежа у будинку і швидка допомога допомагає людині. Я вважаю, що кожна людина повинна допомагати одна одній тому, що невідомо, що завтра буде з тобою".

"Я намалювала, як жінка допомагаю бабусі, вона допомагає їй підмітати на кухні, готувати їжу. Діти можуть підмітати у бабусі, допомагати їй готувати їжу, щоб їй не було важко".

"Я намалювала, як постраждалого веде до «Червоного хреста» медсестра. Доброта- це коли допомагають безкоштовно".

Наприкінці було відзначено найцікавіші роботи, а автори отримали невеличкі призи. Перше місце розділили між собою: Настя Комар, Ігор Бобенков та Настя Прачек.

Людмила Шик - голова Н.-Сіверської районної організації «Товариства Червоного Хреста»: "Згідно указу Президента України 2013 рік вважається роком дитини у цих рамках Чернігівська обласна організація Червоного Хреста оголосила благодійну акцію під назвою "На зустріч дітям". Ми беремо участь, на уроках малювання де задана тема «Доброта та милосердя». Діти малюють малюнки і ми кращих нагороджуємо".

До речі, такий урок не єдиний. Людмила Миколаївна розповіла, що подібні акції працівники "Товариства Червоного Хреста" проведуть і в інших класах та школах, щоб діти більше дізнались про організацію Червоного Хреста, його основні засади та принципи, а також щоб доброта та милосердя залишались найціннішими рисами сучасної людини.

f t g