Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

69-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників

Автор О.Лельотко

28 жовтня 1944 року Україна була остаточно визволена від німецько-фашистських загарбників. Згідно з офіційними даними під час військових дій на території нашої держави загинуло близько 3 мільйонів радянських воїнів, понад 2 мільйони українців було вивезено для примусової праці до Німеччини. Під час окупації, фашисти, цілком або частково зруйнували більше семисот міст та понад 28 тисяч сіл. І лише завдяки мужності та героїзму радянських солдат ці цифри не зросли в десятки разів. Сьогодні, ми відзначаємо вже 69 річницю визволення України від німецько-фашистських загарбників. З цієї нагоди представники районної влади до обеліска слави цього дня поклали квіти, а напередодні в РБК пройшли урочистості.

 

 

З нагоди 69 річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників представники районної влади, працівники підприємств, установ та організацій міста до обеліска слави поклали квіти. В знак вдячності та пошани тим воїнам, що загинули захищаючи нашу Батьківщину від ворога низько вклонилися. ВВВ принесла з собою безліч жертв і зруйнованих доль, що людство досі з сумом згадує події сімдесятирічної давнини. Кожне українське місто чи містечко, мають пам'ять про страшну війну і безумовно про ті дні, коли їх рідні землі позбулися лютого ворога. Остаточно Україна була звільнена від фашистської навали 28 жовтня 1944 року. Цього дня всі українці святкують перемогу над фашизмом і в той же час з гіркотою в серці згадують тих, хто ціною власного життя забезпечив нам мирне сьогодення. Заслуговують великої поваги і ще живі свідки війни. Соціальне забезпечення ветеранів - наразі серед пріоритетних напрямків нової соціальної політики нашої держави. Про це наголосив заступник голови з гуманітарних питань Павло Плотніков під час урочистостей присвячених річниці визволення України та привітав зі святом.

Павло Плотніков - заступник голови РДА з гуманітарних питань: "Прийміть мої найщиріші вітання з 69 річницею визволення України від фашистських загарбників. Від цієї пам'ятної дати нас відділяють майже сім десятиліть. Змінилися покоління, але крізь призму часу все чіткіше бачимо велич звитяги, як воїнів фронтовиків які виборювали перемогу в жорстоких боях, так і тих, хто самовіддано працював в тилу".

69 річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників була присвячена і концертна програма.

 

f t g