Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Урочистості з нагоди Дня автомобіліста і дорожника

Автор Г.Король

Від якості автомобільних перевезень залежить і наш з вами комфорт у дорозі. А забезпечують його водії та всі інші працівники автортанспортних підприємств. У нашому районі таке підприємство одне. З нагоди професійного свята Дня автомобіліста і дорожника, що цьогоріч відзначаємо 27 жовтня, до підприємства завітали представники районної влади.

 

На сьогоднішній день автотранспорт залишається основним та найзручнішим видом пасажирських перевезень жителів сіл, районних та обласних центрів. В середньому 6 автобусів щоденно розвозять пасажирів із Н.- Сіверського за 16 напрямками: районного, обласного та міжобласного сполучення. Їх обслуговує Н.- Сіверське автотранспортне підприємство АТП-17-443, яке нині налічує 20 працівників, з яких 8 водіїв. З нагоди професійного свята Дня автомобіліста і дорожника, яке відзначається в останню неділю жовтня, працівників організації привітали представники районної влади.

Іван Гавриленко - перший заступник голови Н.-Сіверської РДА: "Спасибі хочеться сказати не тільки від райдержадміністрації, а й від всіх людей нашого району, які користуються вашим автомобільним транспортом, щоб приїхати в місто, обласний центр і за його межі. Колектив стабільно працює і це відрадно. Я хочу висловити слова подяки в першу чергу керівнику Миколі Васильовичу і всім вам, тому, що ви єдине ціле, і завдяки спільній роботі ви виживаєте в цих умовах".

Професія дорожника одна з найскладніших, адже водій повинен виконувати рейси незважаючи ні на погоду, ні на вже зношену техніку, зауважив заступник голови О. Могильний.

Олександр Могильний - заступник голови Н.-Сіверської райради: "Всі побажання жителів нашого району, що до додаткових рейсів, ми завжди знаходимо спільну мову і можливість. За це вам в першу чергу вдячність  не тільки від представників влади, а й від усіх пасажирів. Вітаю вас з професійним святом, бажаю вам здоров'я, "ні жезла, ні цвяха", і, звичайно один з самих болючих моментів - оновлення вашого автопарку".

Найкращі працівники автопідприємства отримали грамоти і подяки. Один з нагороджених Михайло Іванович Подковко, працює на підприємстві з 1972 року,  свій трудовий шлях він розпочав ще слюсарем.

Михайло Подковко - механік: "Я працюю в Н.-Сіверському автопарку з 1972 року. Я хочу сказати, що все життя пропрацював у Н.-Сіверському автопарку. Мені це подобається. Все життя відав цій роботі, вже 40 років".

Директор АТП-17-443 М. Душин подякував всім своїм працівникам за сумлінну працю, адже завдяки злагодженій роботі колективу вдалося покращити свій фінансовий стан та рейсове забезпечення.

Микола Душин - директор ПрАТ "АТП-17-443": "На сьогодні наше підприємство не настільки вже й велике, але я скажу, що ми непогано відпрацювали. В мене є дані за 9 місяців цього року у нас дохід від перевезень склав більший ніж в минулому році. Ми додали рейс до с. Попівка. Бажаю в цей важкий час в першу чергу здоров'я, буде здоров'я - будемо ми , буде робота - буде працювати підприємство наше, буде всім приємно. Дай Бог вам всім добрих, надійних "залізних коней", стабільності в роботі, надії в завтрашній день і всього найкращого, і як кажуть "ні цвяха ні, жезла".

f t g