Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

І етап конкурсу «Ранкова зірочка»

Автор О.Кримова

Завжди український народ славився своїм виконанням пісень, що до речі українці вміють з дитинства. Це ще раз довели учасники І етапу конкурсу «Ранкова зірочка».

 

На базі дитячого будинку "8 березня" відбувся І етап конкурсу "Ранкова зірочка" серед вихованців дитячих садочків району. До всіх учасників звернулася член журі Олена Чмир, яка побажала достойно виступити.

Олена Чмир - член журі "Ранкова зірочка": "Сьогодні у нас І етап, в якому приймають участь діти дитячого садочку. Я всім вам бажаю перемоги і не треба нічого боятися. Ми дуже хочемо, щоб ви виступили. Ви такі гарненькі, чепурненькі, всім вам бажаю успіхів".

Цей конкурс став вже традиційним. Від кожного садочку брали участь 3 вихованці старшої групи. Цього дня лунали пісні : про дружбу, іграшки, дитячий садок і про сонячні промінчики.

Всі дітки які брали участь у конкурсі дуже полюбляють відвідувати свої садочки та співати пісні.

Владислав Ярешко - учасник конкурсу "Ранкова зірочка": "Я люблю співати про осінь. Сьогодні співав пісеньку про дитячий садок".

Переможця І етапу "Ранкова зірочка" оголосять незабаром, а попереду ще ІІ етапи серед учнів середньої та старшої ланки шкільного віку. Тож, бажаємо всім учасникам успіху.

f t g