Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Аварійний стан мосту

Автор Г.Кароль

Мешканці міста, які щодня ходять  мостом, що з'єднує вулиці Весняна та Молодіжна з вулицею  Козацька,  вже давно занепокоєні його станом. Адже замість сходинок дірки, а під мостом провалля. Кожен день  долаючи цю небезпечну ділянку люди наражаються на небезпеку.

 

Дірки в мосту вже не новина, звикли. Проте нині занепокоєння викликає технічний стан цього залізного велетня.

Щодня мостом, який з'єднує вулиці Молодіжна та Весняна з центром міста по вулиці Козацька, користуються сотні людей. І хоча вже замість сходів дірки, охочих не меншає. Зручно. Дорослі ходять на роботу, дітлахи в садочок та школи, витрачаючи при цьому 10-20 хвилин на дорогу до центру. Проте час ,та вода, яка під час кожного дощу підмиває землю під мостом вносять свої корективи, наражаючи щодня сіверян на небезпеку.

«Страшно, якщо чесно, а якщо ще сніг випаде, я не знаю, що буде. Дірки всюди, здається крок ступиш і провалишся. Найстрашніше - ось ці дірки, тому що діти ходять. Обіцяли зробити, але поки що лише обіцянки.»

«Дуже небезпечно ходити. Якщо йти з дитиною, то можна ніжку зламати або впасти і літній людині, можна спотикнутися, впасти в яму.»

«Якщо там стати, то хитається, хтось підклав палки, випали. Неможливо йти. І діти ходять. А якщо темно то взагалі неможливо. »

«Діти ходять і в школу і в садок. Дорослі ходять на роботу постійно: і вранці, і в обід, і ввечері.»

Як свідчить ось ця табличка мосту вже 21 рік, а отже ця, така потрібна всім споруда, потребує капітального ремонту. Зроблені минулого року укріплення вже не стримують дощові потоки, через які утворилося справжнє провалля, верхні сходи також просіли, землю, на якій вони трималися, майже повністю вимило. Так як міст знаходиться на балансі міської ради, ми звернулися за коментарем до міського голови. За словами Сергія Пунтуса, ремонт гальмує брак коштів. Очільник міста нас запевнив, що ця проблема владі знайома, пообіцяв особисто або з комісією вийти ознайомитися вже на місці з ситуацією, для того, щоб скласти подальший план дій.

Сподіваємося, що місцева влада займеться питанням ремонту мосту раніше ніж постраждає хтось з нас.

f t g