Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

У неділю відзначаємо свято майстрів пензля

Автор Г.Король

Кожну другу неділю жовтня в Україні відзначається День художника. Отож, напередодні свята наша знімальна група завітала до талановитої майстрині пензля Антоніни Юдицької. Її роботи можна побачити на різноманітних районних та обласних виставках і фестивалях.

 

Антоніна Юдицька займається образотворчим мистецтвом вже 37 років і за цей час з під її пензля вийшло біля 500 робіт великих, а вже скільки маленьких і не перелічити. Улюблена тематика художниці - природа, а особливе місце займають квіти.

Антоніна Юдицька - художниця: "Я люблю малювати квіти. Вони мене люблять і я їх люблю. Вирощую, жоржини в мене гарні, 30 кущів півоній, різні квіти є".

Основна робота займає у Антоніни Федорівни багато часу, та художниця все ж намагається приймати активну участь у різноманітних виставках і фестивалях.

Антоніна Юдицька - художниця: "В цьому році я приймала участь у Всеукраїнській виставці "Щедрість рідної землі". Ось ця робота, як ви бачите, гриби, приймала участь на цій виставці. Дирекція художніх вистовок возила її у Кмитів, на Житомирщину у відомий музей. В Києві була, в Брянську, в Чернігові виставляла свої роботи, в Шостку запрошують, в клуб "Княжа скарбниця", ми там завжди приймаємо участь у виставках. І на "Весняном капєже" кожен рік вони запрошують".

Наша держава цінує своїх митців. Недарма ж з 1998 року в Україні щорічно відзначається День художника. Цьогоріч - це 13 жовтня. Приєднуємося до всіх щирих привітань майстрів пензля зі святом.

Антоніна Юдицька - художниця: "Всім моїм друзям, знайомим, учасникам клубу "Княжа скарбниця" бажаю творчих успіхів, міцного здоров'я і всього найкращого, що вони самі собі бажають".

f t g