Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Три пожежі протягом однієї доби сталися в нашому районі

Автор О.Лельтко

Три пожежі протягом однієї доби сталися в нашому районі. Внаслідок загоряння в с.Печенюги дві людини загинули. Під час опалювального періоду найчастіше в зону ризику потрапляють одинокі мешканці, малозабезпечені та літні люди. Тож, аби не сталось біди ще раз перевірте опалювальні прилади, адже опалювальний сезон тільки розпочався.

 

Вогонь перетворює на руїни та попіл житлові будинки, квартири, знищує домашнє майно, нерідко призводить до людських жертв. Він не зважає, ані на вік, ані на стать, ані на соціальний статус. Значно зростає ризик виникнення пожеж в осінньо-зимовий період, коли люди активно користуються опалювальними приладами. В Н.-Сіверському районі протягом однієї доби виникло 3 загоряння: в с. Бучки, с.Каменська Слобода та с.Печенюги.

Андрій Анікієнко - начальник Н.-Сіверського районного відділу ДСНС України в Чернігівській області: "8 жовтня о 02:05 до диспеччерського пункту 7 Державної пожежної рятувальної частини надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Печенюги. Одразу був здійснений виїзд одного відділення до пожежі. По прибуттю на місце пожежі було виявлено, що вогнем охоплений весь сарай та дах житлового будинку. Було направлено друге відділення. О 03:30 силами двох відділень пожежа була локалізована і о 04:40 ліквідована. На місці пожежі були знайдені тіла загиблих господарів будинку 1954 та 1957 р.н. На пожежу також виїзджала слідча група районного відділення МВС та мобільна оперативна група управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Чернігівській області. Ймовірна причина пожежі - коротке замикання електромережі".

Під час опалювального сезону найчастіше в зону ризику потрапляють одинокі мешканці, малозабезпечені та літні люди, які в певній мірі не можуть потурбуватись про свою безпеку.

Володимир Жеребок - начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Н.-Сіверської РДА: "Цей трагічний випадок змушує звернутись до мешканців населених пунктів району, до сільських голів, до керівників підприємств, установ та організацій в тому плані, щоб провести необхідні додаткові роботи з очищення димохідних труб, вентиляційних каналів. Оглянути ще раз електромережі, щоб не було коротких замикань і щоб це не призвело до виникнення пожеж. Соціальні працівники з сільськими головами повинні ще раз відвідати одиноких громадян, які потребують соціальної допомоги, соціального догляду, надати необхідну допомогу в обстеженні пічного опалення".

З початку цього року в нашому районі вже сталося 47 пожеж, що на 10 більше, ніж за відповідний період минулого року. У 2012 році внаслідок загорянь загинули 3 людини, стільки ж жертв вже і в поточному році. Тож, аби з Вами не сталося лиха, МНС-ки рекомендують дотримуватись правил безпеки. Пам'ятайте, що ваша безпека багато в чому залежить від вас самих.

f t g