Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

З Днем юриста вітали працівників Н.-Сіверського районного управління юстиції

Автор Н.Приходько

Вже 16 рік поспіль, 8 жовтня в нашій державі відзначатиметься День юриста. Сьогодні, напередодні свята, всіх працівників Новгород-Сіверського районного управління юстиції вітали представники районної влади. З вітальним словом до служителів закону звернувся голова Новгород-Сіверської районної державної адміністрації В'ячеслав Кауфман.

 

В'ячеслав Кауфман - голова Новгород-Сіверської РДА: "Здоров'я, удачі, благополуччя. Дякую вам за роботу, за яку ви не завжди почуєте слова вдячності від тих людей, які приходять.»

Як зазначив голова Новгород-Сіверської районної ради Віктор Душин, роль працівників юридичної сфери насьогодні важко переоцінити.

Віктор Душин - голова Новгород-Сіверської районної ради: "Сьогодні без юристів не одне питання не вирішується, абсолютно у всіх сферах виробництва і нашого життя потрібно, щоб був присутній юрист. Ваша служба сьогодні знаходиться на першому плані для того, щоб все це впорядковувати, для того, щоб не було смуту у людей, а був порядок."

Вітальні слова для всіх присутніх лунали і від координатора діяльності цієї організації, керівника апарату Новгород-Сіверської РДА Наталії Розумейко. Вона подякувала всім за легку і плідну співпрацю. Під час заходу кращим юристам були вручені почесні грамоти та подяки від РДА та райради. Серед нагороджених і начальник реєстраційної служби Н.-Сіверського районного управління юстиції Ігор Марус.

Ігор Марус - начальник реєстраційної служби Н.-Сіверського районного управління юстиції: "В юридичній сфері я вже працюю з 1996 року, робота важка, потребує навичок, знання всіх юридичних напрямків і вцілому юриспруденції. Також гарний юрист повинен буди і гарним психологом, тому що робота пов'язана з людьми, з їх проблемами і рішеннями проблем людей."

Начальник Новгород-Сіверського управління юстиції Тамара Щепочкіна розповіла про потреби нашого району в досвідчених спеціалістах і також привітала всіх своїх працівників з професійним святом.

Тамара Щепочкіна - начальник Новгород-Сіверського управління юстиції: "Район забезпечений правовим обслуговуванням. Але на сьогоднішній день дуже складна ситуація склалася на деяких підприємствах, установах, організаціях, які не можуть забезпечити посаду юриста на своєму підприємстві, оскільки на сьогоднішній день відсутні досвідченні фахівці - юристи, які зможуть прийти на підприємство, і забезпечити його правове обслуговування. З нагоди професійного свята, Дня юриста, я хочу привітати всіх юристів району, також студентів правників, які в майбутньому стануть юристами, і я маю надію, що повернуться у наш район працювати. З професійним святом всім бажаю міцного здоров'я, добробуту, благополуччя, щастя сімейного і всього найкращого."

f t g