Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

На пункті пропуску «Грем’яч» затримано групу нелегалів

Автор Г.Король

Четверо маленьких дітей, одна жінка та четверо чоловіків намагалися незаконно в’їхати на територію України, сховавшись у спеціально обладнаному сховку вантажно-пасажирського мікроавтобусу молдавської реєстрації.

 

Микола Сивопляс - начальник ВПС "Грем'яч": «28 вересня о 09.45 в Україну прибув мікроавтобус молдавської регістрації в якому слідувало 6 громадян республіки Молдова. При огляді вантажного відсіку за особистими речами проїжджаючих громадян Молдови була виявлена схованка. Під час демонтажу картонної стінки схованки було виявлено 9 громадян республіки Афганістан.»

Всі громадяни як Молдови, так і Афганістану мали при собі документи, проте у афганців не було віз, документів які б давали їм право на перетин українського кордону.

З їхніх слів вони рухалися по території Російської Федерації транзитом через територію України з подальшим вибуттям до держав Європейського союзу. Подальша доля даних громадян буде вирішуватися згідно чинного законодавства.

Нині слідчим відділом Служби безпеки України проводиться досудове розслідування на громадян же Афганістану чекає екстрадиція до своєї батьківщини, а доти вони перебуватимуть в одному з пунктів тимчасового утримання для іноземців та осіб без громадянства.

f t g