Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Відбулось чергове засідання "Старшокласник"

Автор О.Харькова

Засідання "Старшокласник""Право і справедливість" -  під таким девізом пройшло днями чергове засідання клубу "Старшокласник", що функціонує при міській бібліотеці для дорослих вже не одне десятиліття.   Шлюб, розлучення, аліменти - ось що  цікавить сучасну молодь.

Ще 20 років тому сімейний студент був рідкістю, винятком. Сьогодні сміливо починають будувати сім'ю студенти всіх курсів. Вони впевнені, що з дитиною на руках зможуть закінчити навчальний заклад, стати спеціалістом з вищою освітою. За даними "Служби сім'ї" сьогодні до 20 років виходять заміж до 55% дівчат. Тож ідея присвятити чергове засідання клубу "Старшокласник", що функціонує не одне десятиліття при міській бібліотеці для дорослих, саме юридичним аспектам створення сім'ї була не безпідставною, а зустріч зі співробітниками районного управління юстиції вийшла змістовною та цікавою. Про положення сімейного кодексу, норми закону, права та обов'язки подружжя, про те, де і коли відбувається реєстрація шлюбу та реєстрація народження фізичної особи з визначенням її походження, дізнались юнаки та дівчата від начальника Н.- Сіверського районного управління юстиції, Тамари Щепочкіної. Але буде не вірним вважати, що готуватися потрібно тільки до весілля - зазначила Тамара Василівна. Розлучення теж вимагає попередньої підготовки, і не тільки психологічної, а й юридичної. Про те, чим є аліменти на дитину - батьківським обов'язком, чи карою, розповіла слухачам головний державний виконавець відділу Державної виконавчої служби Н.-Сіверського районного управління юстиції, Олена Ляшок. Необхідність правової освіти сьогодні ніким не заперечується - наголосили правознавці по завершенню зустрічі, тож відверта розмова з досвідченими фахівцями попереду ще не одна.

f t g m

счетчики