Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Велопробіг присвячений 1025-річчю Хрещення Русі

Автор О.Лельотко

Більше п'яти тисяч кілометрів подолають учасники велопробігу, присвяченому 1025-річниці Хрещення Русі. Цей унікальний проект стартував у Києві і вже 25 вересня подорож має завершитись. Учасники велополомництва повернуться до столиці України. Маршрут даного проекту проходить територіями трьох держав: України, Білорусі та Росії. Серед міст, позначених на карті даної експедиції і Новгород-Сіверський.

 

Антон Бондаренко - мандрівник: Велопробіг "Свята Русь"  присвячений 1025-річчю Хрещення Русі і проходить з благословення метрополита Володимира. Маршрут велопробігу проходить по історичним центрам Русі Х-ХІІ ст. Стартував проект 27 липня в день святкування Хрещення Русі у Києві і ми майже 2 місяці знаходимося в дорозі.  Мета велопробігу -  ідея популяризації слов’янської єдності на базі православ’я. Ще одна мета - це допомога Богдану Приймачуку, що потребує нашої допомоги і підтримки, бо він тяжко хворий".

Антон Бондаренко долає намічений шлях від початку маршруту до фінішу. По дорозі в різних містах до нього приєднуються інші любителі велоспорту, хто на кілька днів, а хто й на кілька тижнів. Стартував разом з Антоном Сергій Танасов, проте через травмування продовжив свою участь у проекті лише кілька днів тому.

Сергій Танасов - мандрівник: "Стартував з Антоном з Києва, в Тернопільській області упав з велосипеду, вибив руку, довелося повернутися. В Глухові приєднався, буду фінішувати в Києві. Я любитель велоспорту, хочу перевірити свої сили. Не вийшло, але 1000 км. проїхав".

Під час цього велопробігу у Антона Бондаренка вже з'явилась ідея нового проекту і він не виключає, що Н.-Сіверський знову потрапить до карти маршруту.

Антон Бондаренко - мандрівник: "Я вже не перший рік займаюсь організацією велопроектів і під час  мандрівки, плануєш наступну. Народилась ідея і план її реалізації. Можливо колись знову з'явлюсь у вашому місті. Є на що подивитись, багато цікавих місць. Ми щойно були в монастирі і поїдемо далі дивитися місто. Ласкаво просимо до Н.-Сіверська тих, хто не був! Завжди буду рекомендувати ваше місто і його прекрасних жителів".

Цієї суботи після екскурсії по нашому древньому місту Сергій і Антон продовжили свій шлях. Протягом останніх трьох сотень кілометрів до них повинні приєднатись ще кілька мандрівників, з якими разом вини фінішують.

f t g