Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

10 н.-сіверських боксерів вибороли золоті медалі у відкритому чемпіонаті з боксу "Сіверський ринг-2013"

Автор О.Лельтко

Вже вчетверте сіверська земля радо зустрічала юних боксерів з різних міст України. В цьому році учасників було близько вісімдесяти з таких міст України як Славутич, Путивль, Дружба, Ніжин, Чернігів, Шостка і звісно господарі рингу н.-сіверські спортсмени.

У перший день чемпіонату перед початком півфінальних боїв пройшло урочисте відкриття змагань. Завідувач сектору з питань сім'ї, молоді та спорту Н.-Сіверської РДА Неля Чугаєва привітала всіх учасників, тренерів та глядачів з цією значною для району спортивною подією.

 

Неля Чугаєва - завідувач сектору у справах сім'ї, молоді та спорту Н.-Сіверської РДА: "Від імені Н.-Сіверської РДА я щиро вітаю всіх з початком четвертих змагань "Сіверський" ринг. Я розумію, що всі нетерплячі хочуть побачити справжні бої, тому хочу сказати, що ми щиро раді вас вітати завжди в нас, в Н.-Сіверському і побажати я хочу, щоб наші судді були справедливими. Щоб наші боксери показали свої найкращі результати, щоб глядачі подивилися найкращі яскраві поєдинки і нехай переможе сильніший."

Щороку змагання з боксу проводились в спортзалі Н.-Сіверської гімназії №1. Директор цього навчального закладу Віра Мокрякова побажала всім спортсменам гарних особистих результатів.

Віра Мокрякова - директор Н.-Сіверської гімназії №1: "Шановні учасники, присутні, гості. Я завжди хочу побажати щоб здійснились мрії кожного, безумовно хай переможе найсильніший, але на кожному етапі у кожної дитини є своя вершина. Тому я бажаю вам, щоб кожен з вас здолав ту вершину яка перед вами на даному етапі стоїть, удачі, успіху."

Не пропускає жодного чемпіонату з боксу, що проходять на "Сіверському" ринзі один з організаторів шосткинського спортивного товариства "Шкід" Олександр Кривуля.

Олександр Кривуля - організатор товариства "Шкід" м. Шостка: "Я від себе особисто від своїх близьких від своєї сім'ї я, хочу сказати велике дякую організаторам, педагогам хто виступив."

Після того, як пролунав Державний гімн розпочалися півфінальні бої. Першими вийшли на ринг дві н.-сіверські спортсменки Анастасія Шпанюк та Валерія Ярошенко. Дівчата гідно провели бій і в результаті - бойова нічия. У перший день чемпіонату ще 11 вихованців Віктора Балабка боролися за вихід до фіналу, і лише троє поступилися своїм суперникам. Наступного дня поєдинки були ще запеклішими, адже йшла боротьба за чемпіонський титул. Юні н.-сіверські боксери: Станіслав Ковальов, Богдан Балабко, Назар Хохленко, Данило Сисоєв, Богдан Іллющенко, Владислав В'язовик, Кирило Шпанюк та Андрій Тимошенко вкотре довели, що вони найкращі, виборовши перемоги у фінальних поєдинках.

f t g