Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Вшанувати пам'яті воїнів - визволителів які форсували Десну

Автор О.Кримова

70 років тому, саме над Десною точилися запеклі бої за Новгород-Сіверський. Тоді полягло чимало радянських солдат. Тому, щороку 16 вересня ми вшановуємо і згадуємо воїнів-визволителів які форсували Десну.

 

Вшанувати пам'ять воїнів зібрались біля пам'ятника Ярославни учні старших класів міських шкіл, студенти Н.-Сіверського медичного училища та просто не байдужі люди. Наймолодші учні  висловили свою вдячність загиблим за мирне небо над землею.

До всіх присутніх звернувся заступник голови РДА з гуманітарних питань Павло Плотніков.

Павло Плотніков - заступник голови РДА з гуманітарних питань:"150 років віддаляє нас від часу коли на нашій землі вибухали снаряди, коли лилася кров, коли наші діди і прадіди клали своє життя за те, щоб ми з вами жили під чистим небом, жили в мирній та власній країні.»

Вшанували пам'ять воїнів які визволяли наше місто хвилиною мовчання, після чого традиційно запалили свічки на вінках і пустили по річці. А що знає молоде покоління про війну і що означає для них вшанування пам'яті воїнів-визволителів що форсували Десну?

Ірина Браткова - учениця 10 класу гімназії №1: "Бабуся була ще дитиною коли війна починалася і я з її вуст чула про ці події. Звичайно, про них неможливо розказати без сліз Розумію яку відповідальність несли за життя молодого покоління ті, що воювали і це було дуже важко. Особисто для мене вшанування воїнів які воювали за наші життя і ми дійсно повинні вклонятися їм, і дякувати. Адже ми не знаємо, щоб з нами було якби Німеччина здобула допомогу у цій війні."

В'ячеслав Черненко - учень 10 класу гімназії №1: "Для мене це просто знати свою історію, свого народу і гарна пам'ять, тому що багато молоді не цінять те, що зараз є в них. Вони не цінять те, що зараз можуть йти в школу за знаннями,, і радіти своєму життю."

Без минулого не може бути майбутнього, тож схиляємо низько голову перед пам'яттю тих, хто назавжди лишився у нашому серці, хто віддав життя за наше майбутнє, за ясне і мирне небо.

f t g m

счетчики