Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

День Державного Прапора України

Автор О.Лельотко

Для українців День Державного Прапора одне з найбільших свят, адже прапор України це символ свободи та незалежності, слави та відродження стягів. Цього дня багато синьо-жовтих стягів майорять у всіх містах України. У нашому місті вже традиційно, 23 серпня на міському стадіоні пройшла урочиста церемонія підняття державного прапора.

23 серпня 2004 року другий Президент України Л.Д.Кучма підписав указ про встановлення Дня Державного Прапора України, після чого цей день почали святкувати в усіх куточках нашої держави. І дев'ять років поспіль, в нашому місті також урочисто відзначають День Державного Прапора. За традицією святкова колона на чолі з сіверянами, що несуть національну святиню проходять Алеєю Героїв та зупиняється біля входу на міський стадіон. Тут і проходять урочистості. Не змінювали традицію, і в цьому році. На початку урочистих зборів з нагоди Дня Державного Прапора згадали про споконвічне прагнення українців жити у вільній, незалежній державі і, звісно, мати свої національні символи. І одним з них є синьо-жовтий стяг. З нагоди державного свята всіх земляків привітав голова Н.-Сіверської РДА В'ячеслав Кауфман.

В'ячеслав Кауфман - голова Н.-Сіверської РДА: "В даний час наша країна активно розвивається, зміцнюється її авторитет на міжнародній арені, реалізуються соціальні ініціативи Президента України, росте промислове виробництво. Але багато чого залежить від нас самих, від відданості і вірності Україні від вкладу та самовіддачі кожного у загальну праву встановлення міцної, заможної батьківщини. Саме виховання поваги до державного прапора - це надійна запорука величі країни. Державний Прапор - це символ свободи та незалежності, слави і відродження України, його ми маємо берегти й шанувати, як найвищу національну святиню. Тож нехай синьо-жовтий стяг і надалі всиляє в серце кожного гордість та спонукає на нові подвиги, заради своєї батьківщини. Від усього серця бажаю вам, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого державного стягу синім і мирним, як небо та жовто-золотистим, як пшеничні поля України. Доброго здоров'я, добробуту і щастя в кожній родині."

І ось урочиста мить. Право підняти державний прапор було надано голові РДА В'ячеславу Кауфману та голові райради Віктору Душину.

Урочиста церемонія підняття державного прапора завершилась, проте символічні синьо-жовті стрічки протягом всього дня можна було побачити на багатьох жителях міста. Акцією по пропаганді державного прапора України провела районна організація Партія Регіонів в рамках святкування Дня Державного Прапора України та 22 річниці Незалежності України.

f t g m

счетчики