Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Дігтярівський НВК готовий зустріти школярів 1 вересня

Автор О.Кримова

Закінчується літо, а разом з ним і відпочинок у школярів. Незабаром оновлені і відремонтовані класи наповняться учнями. Школи району на 99% готові зустрічати дітей, а до 1 вересня будуть готові на всі 100%. Не є виключенням і Дігтярівський НВК. В цьому році проведений ремонт, як косметичний – пофарбовані двері, парти, підлога та переклеїли шпалери, так і капітальний ремонт вестибюлю. Все це зроблено за кошти батьків.

Наталія Чмихун – директор Дігтярівського НВК « Проведений великий ремонт вестибюлю в школі. Все зроблено руками працівників школи. Велика вдячність батькам, за спонсорську допомогу і за участь в ремонті школи.»

Класи між собою відрізняються оформленням і все завдяки вчителям. Як зазначила Наталія Олександрівна, дуже великий внесок для розвитку школи робить саме педагогічний колектив, який складається з 20 чоловік, з них лише 6 місцевих, а інші приїжджають з найближчих сіл та міста. 1 вересня школа відкриє свої двері для 95 учнів. Але освітяни занепокоєні, що в майбутньому може зменшитись кількість школярів, адже народжуваність як в с. Дегтярівка, так і в сусідніх селах з кожним роком знижується. Налагоджена в школі система харчування, яка в цьому навчальному році не змінюватиметься.

Наталія Чмихун – директор Дігтярівського НВК «Діти діляться на кілька категорій. Учні початкових класі харчуються за рахунок районного бюджету. Чорнобильські діти харчуються за рахунок коштів виділених для дітей постраждалих від Чорнобильської катастрофи. Старша ланка - це 5-11 класи харчуються за рахунок спонсорської допомоги батьків.»

Готується навчально-виховний комплекс і до опалювального сезону. Завдяки ремонту школи у 2012 році, при підтримці районного керівництва, були замінені вікна на пластикові, перекритий дах і сама будівля утеплена, тепер діти і вчителі мають змогу навчатись у теплих класах.

Наталія Чмихун – директор Дігтярівського НВК «Дуже легко підтримувати температурний режим у школі, і набагато легше кочегарам, коли зберігається тепло. За підрахунками за минулу зиму набагато менше пішло палива, ніж в минулі роки. Зараз ми опалюємось і дровами, і брикетом, і вугіллям. На сьогодні школа вже забезпечена на 70% паливом.»

Тож, як бачимо Дігтярівська НВК повністю готовий до нового навчального року і 1 вересня школа знову відкриє свої двері, як для школярів, так і для педагогів.

f t g