Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Погодні умови вдарили по кишені ТОВ «Переможець» с.Лісконоги

Автор В.Набока

У зв'язку з минулими зливами та, випаданням сильного граду на території України пошкоджено близько 500 га посівів. Такі природні явища не оминули і наш район. У наслідок складних погодних умов було пошкоджено посіви сільськогосподарських культур в ТОВ "Переможець".

 

 

В розпорядженні у господарства знаходиться 2.700 га орних земель, які на сьогодні повністю засіяні. Хоч площа цих земель не досить велика, але підприємство завжди отримувало великий врожай , десь 25 ц з 1га. Вистачало і селянам дати, і худобу прогодувати, і на посівний матеріал, і ще й залишалося в резерві. Цього року трохи інша ситуація. Спекотне сонце все випалює на полях, а нещодавній сильний град знищив майже половину врожаю.

Василь Юдицький - директор ТОВ "Переможець": "Озимих ми посіяли 500 га, також було посіяно 700 га трав і посіяно 500 га ярових. Літо цього року дуже посушливе, а до того ж нещодавно пройшов град, який багато знищив посівів: пшениці, жита, вівса, гречки".

Те що зараз має товариство не вистачить на зиму, аби прогодувати худобу. Тому в ТОВ «Переможець» серйозно працюють над заготівлею сіна та макухи.

Василь Юдицький - директор ТОВ "Переможець": "Цього року ми не очікуємо великого врожаю, тому вирішили закупити макуху в межах 70 т . Закупаємо в Дніпропетровську, на сьогодні вже привезли 30 т і до понеділка плануємо привезти ще 40 т . Робиться це для того, щоб у нас було більше кормів і не страждало наше тваринництво."

Перспективи на жаль в товаристві, не дуже втішні. Не зважаючи не це, як прості працівники цього сільгосппідприємства, так і його директор, в майбутнє дивляться з оптимізмом.

f t g