Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Туристичний зліт молоді в с.Лісконоги

Автор В.Набока

За традицією у червні місяці в Н.-Сіверському районі проводиться районний туристичний зліт молоді. Цього року він проводився втретє в с. Лісконоги.

Третій районний туристичний зліт молоді проходив в с. Лісконоги за підтримки райдержадміністрації, зібрав чимало любителів активного відпочинку та туризму. На зльоті було представлено 15 команд, участь в якому брали майже всі територіальні громади нашого району. Обов'язковою умовою проведення заходу було те, що всім його учасникам повинно було бути не менше 16 років. На початку змагань з вітальним словом звернувся голова райдержадміністрації В'ячеслав Кауфман.

В'ячеслав Кауфман - голова Н.-Сіверської райдержадміністрації: «Я всіх вітаю з сьогоднішнім днем, сьогоднішнім святом. Не завжди ми можемо так зібратись, тим більше в таку пору. Я сподіваюсь, і в подальші роки так само будемо збиратись, проводити турзліт, і будуть у нас переможці».

Учасників туристичного зльоту також привітав і Анатолій Ладний - представник народного депутата Ігора Рибакова.

Анатолій Ладний - представник Ігора Рибакова: «Перш за все, мені хотілося б привітати всіх вас, дорогі друзі, від імені нашого народного депутата. Ім'я та прізвище якого вам добре відоме - Ігор Олексанрович Рибаков, побажати вам успіхів.»

Для всіх команд організатори змагань підготували насичену і цікаву програму. Кожна територіальна громада представляла свою команду та табір. У конкурсах : ловля риби , туристична естафета,    найкращий кашовар та розпалювач багаття, визначали кращого із кращих. Як запевнила Неля Миколаївна Чугаєва - начальник сектору у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації, призи отримують як переможці зльоту , так і його лауреати.

Неля Чугаєва - завідувач сектору у справах сім'ї, молоді та спорту Н.-Сіверської райдержадміністрації: «Переможці у нас отримують обов'язково кубок. Крім того тут є представники Ігора Рибакова, вони також підтримують наш цей конкурс з минулого року.  Вони будуть також нагороджувати і переможців, і призерів, і учасників турзльоту. У них для цього є також свої спеціальні призи».

Для кожного учасника ці змагання досить важливі, адже тут можна поспілкуватися з громадою, обмінятися досвідом, кожного, хто тут зібрався, об'єднують майже однакові проблеми.

Любов Акуленко – голова Команської сільської ради:«Спілкування і об'єднання органів місцевого самоврядування я вважаю, що це доречно. В селі дуже багато проблем, тому знаходимо якийсь вихід. Обмінюємось досвідом з сусідами - вони у нас, ми у них. Обєднує всі села те, що у нас спільна проблема, тому ми тут. Міської ради серед нас чомусь нема, можливо у них не ті проблеми, що у нас, або вони не бажають з нами спілкуватись».

Михайло Бездітко - голова Вороб'ївської сільської ради: «Це об'єднує всі сільські ради, більше з всіма знайомимось. Це не тільки турзліт, а й обмін досвідом. Коли люди на відпочинку, вони діляться з нами чимось новим. Я вважаю, що треба проводити такі турзльоти».

Наступного року районний туристичний зліт молоді відбудеться на території Биринської сільської ради, адже саме представники цієї територіальної громади здобули перше призове місце. Друге місце поділили між собою Орлівська та Вороб'ївська сільські ради, а третє місце посіла Бучківська сільська рада. Тож  тепер кожна територіальна громада має достатньо часу, щоб краще підготуватися до туристичного  зльоту і здобути в ньому перемогу.

f t g