Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Про подвиг Івана Богуна пам'ятають

Автор Н.Скляренко

Свято І.Богуна

17 лютого традиційно біля пам'ятного знака Івану Багуну збирається козацтво, аби вшанувати славного полковника, який загинув під Команню. Сьогодні козаки з Чернігівщини та Сумщини згадували подвиги козацького полковника Івана Богуна, його патріотизм та мужність.

Зранку до пам'ятного знака Івану Богуну почали збиратися козаки, аби ще раз згадати про славетного козака, полковника Івана Богуна, віддати йому данину пам'яті.

Микола Череп - отаман Соколиного хутора: "З самого дитинства три улюблені герої: Сірко, Богун, Калнишевський. Діти мають пам'ятати нашу історію."

Олександр Мужук – голова Чернігівської обласної козацької Ради: "Давайте будемо робити всі ті справи, які ми зараз робимо на благо тих починань, які Богун робив,  за нашу неньку Україну, за її славу, за її волю, за її незалежність."

Любов Акуленко - Команський сільський голова: "Ми всією громадою Комані дуже вдячні, що в цей день є небайдужі люди."

На місці загибелі українського патріота полковника Івана Богуна сучасні козаки говорили не лише про його відвагу та подвиги, але й про впорядкування пам'ятного знака.

Павло Богун - отаман окремого козацького полку ім. І. Богуна: "З часом ми зробимо і майданчик, і сходи, і монумент. Чим більше тут буде збиратися людей, тим краще. Будуть пам'ятати подвиги козаків, говорити, що вони недарма були на Україні".

На цьому ж історичному місці козацтво вирішило зібрати толоку і спільними зусиллями навести лад біля пам'ятного знака. Також пролунали постріли з морського фальконета. Славетного українського козака вшанували хвилиною мовчання. Ще цього дня відбулася посвята в джури.

f t g m

счетчики