Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Стартував кастинг на конкурс «Молодий голос Полісся»

Автор Т.Лось

Незабаром у Н.-Сіверському вже втретє пройде конкурс молодих виконавців "Молодий голос Полісся". А зараз триває кастинг. Спробувати себе на сцені і здобути перемогу може будь-хто. Для цього потрібні голос, талант і харизма. До того ж організатори обіцяють непогані призи для переможців.

Прослуховування молодих талантів розпочалися вже з 17 червня. Для участі у конкурсі запрошують усіх бажаючих, хто вважає, що має вокальні здібності, харизму і мріє про сцену. А спробувати свої сили завжди варто.

Дуже приємно, що взяти участь у конкурсі забажали і молоді люди з сіл району. Славиться таки наш край самородками. Зовсім без музичної освіти, але талановита биринчанка Олеся співає стільки, скільки себе пам'ятає.

Олеся Крючок - конкурсантка: "Вдома тільки співаю, а ще брала участь в шкільних концертах. В два роки першу пісню заспівала "Ветер с моря дул". Сама почала співати, а  потім побачили, що маю голос. Директор нашого клубу сказала, що буде конкурс, я і приїхала."

Оксана на кастинг приїхала з Полюшкиного. Перші спроби голосу на сцені в рідному селі, а ось перед професіоналами злегка ніяковіє.

Оксана Войстрик - конкурсантка: "Як ти дізналася про конкурс? Я вже дуже часто співаю тут, тому мене і запросили. Ти спеціально займаєшся музикою та співом? Ні, я співаю для себе. Мені більше подобаються ліричні пісні."

Їй тут же допомагають з піснею і дають кілька слушних порад.

Сам конкурс цьогоріч буде відкритий, запрошуються виконавці і з сусідніх районів. Чим більше буде конкурсантів, тим цікавіше. Може хтось з учасників "Голосу…" попередніх років виявить бажання знову себе спробувати - організатори лише підтримають таку ініціативність.

Неля Чугаєва - завідувач сектору у справах сім'ї, молоді та спорту Н.-Сіверської РДА: "Це конкурс. У конкурсі, зрозуміло, що буде хтось переможцем, але свої сили обов'язково треба спробувати. Бо як ви можете знати, що ви гарно співаєте, як ви можете знати, що сцена - це ваше, якщо ви не спробуєте на ній бути. Тому запрошуємо всіх."

Стимулом до участі в конкурсі може стати і винагорода. На цьогорічних переможців очікують цінні призи.

Неля Чугаєва - завідувач сектору у справах сім'ї, молоді та спорту Н.-Сіверської РДА: "І в цьому році нас підтримує народний депутат Ігор Рибаков, підтримав нас фінансово. Виділив кошти для того, щоб отримали грошову винагороду переможці перших місць і кожен учасник отримав свою винагороду. Так що в цьому році продовжується ця традиція. Буде переможець, який отримає «Золотий мікрофон». Будуть додаткові призи: і приз глядацьких симпатій, і за яскравість виконання, і за оригінальність виконання."

f t g