Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Завершилось перше коло міських змагань з міні-футболу

Автор О.Лельотко

Міні-футболПерше коло чемпіонату міста з міні-футболу завершилось, нагадаємо, що в змаганні беруть участь 10 команд. Перед початком другого кола найвищу сходинку турнірної таблиці займали спортсмени з команди "XXXL", на другому місці "Губернія" третій результат у "Таксистів". На сьогоднішній день лідери не змінилися , хоча вже пройшло декілька ігор другого кола чемпіонату.

Андрій Циганков - головний спеціаліст відділу з питань молоді та спору Н.-Сіверської райдержадміністрації: "Була дуже цікава гра "Таксі" - "Губернія". Це була більш принципова гра тому, що в першому колі "Таксі" програла "Губернії" з рахунком 4:3. Тому зараз "Таксі" надіялось, що буде реванш, і, судячи з першого тайму, так воно й було, тому що в першому  таймі "Таксі" вело з рахунком 2:0, але в другому таймі "Губернія" забила 3 голи, що дозволило їм виграти ".

"Ветерани" почали друге коло з двох перемог, команда "Легенда" з двох поразок. Змагання планують завершити наприкінці березня.

f t g m

счетчики