Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

5 червня відзначається Всесвітній день захисту навколишнього середовища

Автор Є.Макарова

Сьогодні екологічні проблеми стоять у ряді найважливіших в світі, не виключенням є і Україна. На захисті екологічної безпеки нашого району є екологічна інспекція. За словами державного інспектора з охорони навколишнього середовища Чернігівської області Григорія Гущі, наш район є порівняно екологічно чистим.

Григорій Гуща - держінспектор з охорони навколишнього середовища в Чернігівській області: "Наш район ще сильно не торкнулась цивілізація. Хімічних виробництв в нас немає, щоб забруднювали нашу екологію, наше навколишнє середовище. Взагалі по нашому району головна проблема - це засмічення, а по селищним радам вивіз сміття, за відсутності смітєзвалищ, куди заманеться. Проводимо роботи у цьому напрямку з головами сільських рад."

Охороняти природу дуже складно, насамперед інспектор повинен знати законодавство, що пов'язано з екологією, а це дуже об'ємна праця. Нажаль, знаходиться велика кількість громадян, які ігнорують природоохоронне законодавство і забруднюють навколишнє середовище.

Григорій Гуща - держінспектор з охорони навколишнього середовища в Чернігівській області: "Наші обов'язки - це контроль за підприємствами, організаціями, які займаються господарською діяльністю. Під час господарської діяльності утворюються відходи після використання водних ресурсів, за це дуже великі штрафи передбачені. Контролюємо проведення рубок деревини і лісів, правил ведення мисливського господарства, водних об'єктів."

5 червня відзначається Всесвітній день захисту навколишнього середовища. Це свято було засноване у 1972 році Генеральною Асамблеєю ООН з метою звернення уваги суспільства на проблеми довкілля. Сьогодні екологічні проблеми не стоять у ряді найважливіших в світі.

f t g