Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Табори Н.-Сіверського району відповідають санітарним нормам

Автор Г.Король

З настанням літніх канікул турбот менше лише у дітей, у батьків їх тільки додається. Адже три місяці відпочинку бажано організувати з користю. Тут на допомогу приходять літні табори. Цього літа в Н.-Сіверському районі діятиме 22 дитячих табори відпочинку. Перед початком своєї роботи всі ці заклади пройшли перевірку комісією, яка складалася з представників Н.-Сіверського районного лабораторного відділу Чернігівського обласного лабораторного центру та представників райдержадміністрації районного відділу освіти.

Літні канікули розпочалися. І 22 травня свої двері вже відкрили дитячі табори з денним перебуванням, які організовані безпосередньо при школах, а два позаміські оздоровчі табори ще чекатимуть на відпочиваючих: з 19 червня дитячим сміхом наповниться дитячий табір "Десна" у Бириному а з 24 червня - "Лісова казка" у Красному хуторі. Та всім відомо, що відпочинок має бути безпечний. Перед відкриттям всі заклади пройшли ретельну комісійну перевірку співробітниками РДА і районного відділу освіти та представниками районного лабораторного відділу Чернігівського обласного лабораторного центру.

Віктор Каток - лікар загальної гігієни Н.-Сіверського райвідділу лабораторних досліджень ЧОЛЦ ДСЕСУ: "Вцілому всі шкільні табори з денним перебуванням підготовлені до роботи. В період перевірки були проведені дослідження питної води на безпечність її до вживання дітьми, а також інше лабораторне дослідження. Зараз ми готуємось для того, щоб перевірити, наскільки табори пришкільні будуть в процесі роботи виконувати ці санітарні норми по харчуванню, по водопостачанню."

До роботи пришкільні табори з денним перебуванням своєчасно підготувалися, тобто були проведені відповідні ремонтні роботи та інші види робіт; отож застосовувати до них адміністративно-запобіжні заходи в цьому році не довелося.

Віктор Каток - лікар загальної гігієни Н.-Сіверського райвідділу лабораторних досліджень ЧОЛЦ ДСЕСУ: "Ми також перевіряли і постачальників продукції. Для нас важливо щоб продукція, яка постачається у пришкільні табори з денним перебуванням, а також позаміські оздоровчі табори, відповідала вимогам по безпечності та якості діючому санітарному законодавству."

Дуже хочеться, щоб літо стало особливим періодом в житті наших дітей, повним нових вражень, цікавих розваг, і щоб вони примножили свої знання та здоров'я.

f t g