Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

У Н.-Сіверському відкрилась громадська приймальня народного депутата України Юрія Романовича Мірошниченка

У Н.-Сіверському відкрилась громадська приймальня народного депутата України Юрія Романовича Мірошниченка. Вона створена з метою практичного розв'язання проблем суспільства та кожної людини зокрема.

Тамара Плотнікова керівник громадської приймальні: «На сьогоднішній день розпочала свою роботу громадська приймальня народного депутата України Юрія Романовича Мірошниченка. Громадська приймальня працює у приміщенні станції юних техніків за адресою: вулиця Базарна, 24. Прийом буде здійснюватись щопонеділка і щосереди з 16-00 до 19-00 години і щосуботи з 10-00 до 13-00 години.»

Приймальня здійснює особистий прийом громадян та розглядає їх усні та письмові звернення, а також надає консультації з правових, соціально-економічних та політичних питань.

Тамара Плотнікова – керівник громадської приймальні: «Працівники приймальні можуть звернутися до органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з питань, порушених громадянами під час прийому, або ж надіслати це звернення до народного депутата, якщо буде така необхідність.»

На даний час до складу приймальні входять двоє працівників - це її керівник та фахівець-волонтер. Щомісячно та після закінчення кожного календарного року звіти про роботу приймальні будуть надсилатися народному депутату України Юрію Романовичу Мірошниченку.

f t g m

счетчики