Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Свято Останнього дзвоника у Новгород-Сіверському

У травні, коли дзвенить пташиний спів і розквітають яскраві квіти, по літньому теплий вітер приносить до нас свято останнього дзвоника. Воно радісне, бо закінчився навчальний рік, і попереду чудові літні канікули, і сумне, бо сьогодні дзвоник востаннє пролунає для одинадцятикласників.

Відкрила святкову лінійку директор Н.-Сіверської гімназії №1 Віра Мокрякова, поздоровила всіх школярів з успішним закінченням навчального року.

Віра Мокрякова – директор Новгород-Сіверської гімназії №1: «Сьогодні свято, свято останнього дзвоника. Сьогодні ми, як завжди, підводимо підсумки, ми згадуємо про свої перемоги, труднощі, які нам вдалось здолати і які ще треба здолати. Ми дуже вдячні вчителям, батькам за підтримку тих обдарованих дітей, які спрацювали на перемогу. Багато в чому ми завдячуємо цим перемогам нашим випускникам. Вони пройшли всі сходинки шкільного навчання. Вони наймудріші, найстарші з випускників, і нам дуже жаль, що сьогодні ми з ними прощаємося, що сьогодні вони востаннє стоять на цьому «дзвонику». Зі щимом в серці ми говоримо їм: «До побачення, бажаємо вам успіхів».

У доросле життя одинадцятикласників проводжав і голова РДА В'ячеслав Кауфман, а школярам гімназії побажав весело провести літо.

В’ячеслав Кауфман – голова Новгород-Сіверської райдержадміністрації: «Бажаю, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що ви реалізуєте власні здібності, таланти. Побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни. Бажаю вам упевненості у власних силах, невичерпаного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.»

Нагородили Похвальними листами учнів гімназії, які сумлінно вчились протягом року. І як завжди, кожне шкільне свято не проходить без танців. Всім присутнім на урочистій лінійці учні дарували веселий танок, а першокласники бажали випускникам всього найкращого.

Закінчилось свято вальсом, а останній дзвоник сповістив всім присутнім, що розпочались канікули, а у  випускників викликає він смуток, адже вони покидають стіни рідної школи.

Аліна Клівенок – випускниця Новгород-Сіверської гімназії №1: «Це означає для мене, що я останній раз побувала в шкільних стінах, побувала ученицею цієї школи. І коли ти розумієш, що це останній урок, серце розривається і розумієш, що останній раз ти на цій лінійці, останній раз ти бачиш своїх однокласників, останній раз сидиш з ними на уроках. Ці моменти не забуваються так просто в житті. Коли ти 7 років провчився в цій школі, це як другий рідний дім для тебе.»

Тож побажаємо всім школярам веселого літа, а випускникам успіхів в дорослому житті.

З самого ранку святково вбрані дівчата, не менш гарні хлопці з букетами квітів, їх батьки і вчителі зібрались біля стін рідного закладу, аби дружною великою родиною відзначити цю прекрасну подію.   Більшість хлопців та дівчат з радістю чекали останнього дня навчання. Для випускників - це останній дзвоник, і без сумніву, саме він запам'ятається на все життя.  І ось вона радісна і хвилююча мить - урочисте відкриття лінійки, присвяченої останньому дзвонику.  Після підняття Державного прапора слово для привітання надали директору навчального закладу Олександру Пшеничному.

Олександр Пшеничний – директор Державної гімназії ім. К.Д. Ушинського: «Прожито ще один навчальний рік.   Шкільна пора, вона взагалі найкраща.   І тому цей рік, як і кожен із тих, які ви провели в цих стінах цієї гімназії, він був насичений, він був турботливим, він був можливо і складним, але водночас він був і радісним, тому що він був щедрим на перемоги, які ми називали  з вами нещодавно на шкільному святі гімназійного Олімпу, і коли могли порадіти за наших переможців, за наші таланти, за наш інтелект і, відповідно, за майбутнє нашої нації, нашої держави.»

Цього дня також не обійшлося без нагород.   Хлопці і дівчата, які стали призерами учнівських олімпіад, різних конкурсів, отримали грамоти та солодощі. За високі досягнення у навчанні - Похвальні листи.  Олександр Миколайович подякував гімназистам за їх таланти та наполегливу працю.   Завітав на свято до учнів гімназії заступник голови РДА з гуманітарних питань Павло Плотніков.   Він привітав всіх з успішним завершенням чергового навчального року та звернувся до випускників.

Павло Плотніков – заступник голови райдержадміністрації з гуманітарних питань: «Дорогі випускники, у вас наступає важка і відповідальна пора - пора вступу до нового дорослого життя.   Тож бажаю, щоб та стежка, яку ви оберете в житті, була для вас вдалою, щоб вам було по ній легко йти.  Ви навчалися в цьому чудовому навчальному закладі, славетному своєю історією, видатними випускниками. Я вірю, що ви здобули чудову базу - прекрасні знання. Ви тут виросли і оформилися, як особистості, бо в цьому закладі з такими традиціями по іншому бути не може.»

Багато гарних слів лунало цього дня на адресу випускників.  Їх вітали як найменші учні школи, так і класні керівники і батьки.  Наприкінці урочистої лінійки надали слово випускникам, які дякували вчителям, своїм батькам за неоціненні знання, які вони отримали під час навчання в школі.  За їх любов та терпіння.  І звичайно, який же останній дзвоник без прощального вальсу.

Пролунав останній дзвоник, після чого всі випускники запустили в небо кульки з бажаннями, та пішли на останній урок у стінах рідного закладу.  Тож сподіваємось, що вони оберуть вірний шлях у житті, і знання, які здобули в школі, їм знадобляться в подальшому.  Іншим же школярам хочеться побажати вдалого відпочинку влітку, аби з новими  силами розпочати новий навчальний рік.

f t g m

счетчики