Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Леонід Данилович Кучма побував на Н.-Сіверщині та привітав ветеранів ВВв

Традиційно у травневі дні ІІ президент України Леонід Данилович Кучма відвідує Н.-Сіверщину. Його завжди хвилювали і хвилюють питання життєдіяльності нашого району. Тому Леонід Данилович побував і поцікавився роботою тваринницького комплексу ТОВ «Ім. Шевченка». В ході візиту поспілкувався з жителями с. Чайкине Н.-Сіверського району і с. Олександрівка Семенівського району. Відвідав могили рідних і близьких, поклав квіти до пам'ятника загиблим у роки ВВв після чого разом з прихожанами Чайкинського храму помолився за упокій душ померлих.

Для Леоніда Даниловича дуже важливим є підтримка родинних зв'язків та пам'ять про батька.

Леонід Кучма - ІІ президент України: "Свята земля там, де батько загинув, а тут, як кажуть, пуповина зарита, тому завжди й тягне на свою батьківщину подивитись, як люди живуть, який настрій у людей. Я думаю, що кожну людину такі проблеми хвилюють сьогодні. А які були відчуття, коли ви дізналися, де похований батько, і вперше приїхали на могилу? Я думаю , що кожна людина хоче знати свою родину і мати батька. Коли батько не повернувся з війни, а прийшла лише «похоронка», де було зазначено, що він загинув смертю хоробрих, без пояснень, то на серці було неспокійно. То для мене було свято, коли вже зміг приїхати на могилу, вклонитись."

Оскільки Леонід Данилович приїхав після святкування Дня Перемоги, то традиційно звернувся до ветеранів з теплими словами побажань.

Леонід Кучма - ІІ президент України: "Я їм бажаю, щоб вони здорові  зустріли 70 річчя перемоги у ВВв. Головне здоров’я. А взагалі всім бажаю, щоб пам’ятали ветеранів не лише 9 травня, бо їм залишилося на цій землі зовсім небагато часу. "

Леонід Данилович доклав чимало зусиль щодо розвитку Новгород-Сіверщини та покращення добробуту земляків, за що ми йому дуже вдячні.

f t g