Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Перебоїів з доствкою хліба в Дігтярівці немає.

Автор Ю.Ворушило

В зимовий період доволі часто трапляються випадки, коли доправити найнеобхідніші продукти харчування, наприклад хліб, особливо до віддалених сіл буває досить не легко.

Марія Синявська - голова правління Новгород - Сіверської райспоживспілки:"Зараз зима, іде сніг, дороги не чищені в місті, а в селі й зовсім їх ніхто не розчищає. Наш водій підіймається о 3 - ій годині ночі, загружає хліб, бере лопату і розвозить хліб. До кожного села прочищає дорогу, аби доїхати. Ця проблема вирішується самотужки самими працівниками за мізерну заробітну плату".

На сьогоднішній день у Дігтярівці працює 2 магазини райспоживспілки. Попри примхи природи цієї зими, говорить голова Дігтярівського сільст, Олена Антоненко, жодного разу не траплялося випадку, коли найнеобхідніші продукти харчування не були завезені вчасно.

Олена Антоненко - голова Дігтярівського сільського споживчого товариства: "Продукти ми стараємося завозити раз на тиждень в зимній період цукор, олію, муку, крупи, а в літку2 рази(вівторок і п'ятницю). Хліб нам завозиться через день, так як по графіку - вівторок,. четверг і субота. Перебоїв не було? - слава Богу".

Окрім найнеобхідніших продуктів говорить Олена Антоненко, хотілося б, аби в магазині був широкий осартимент, ще й необхідних товарів. Та поки це питання вирішити не можливо, адже  коштів не вистачає.

f t g m

счетчики