Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Н.-сіверський боксер здобув «срібло» на Чемпіонаті України

Автор О.Лельотко

Н.-сіверський боксер Владислав В'язовик став срібним призером Чемпіонату України з боксу. У другого нашого земляка Богдана Ільющенка - "бронза". Змагання тривали майже тиждень.

З 22 по 28 квітня в м. Чернівці проходив Чемпіонат України з боксу серед юнаків 1999-2000 р.н. У змаганнях брали участь близько 300 учасників з 24 областей України, АРК, окремо з м. Севастополь та Київ.

Віктор Балабко - тренер з боксу: "Це наймолодша вікова група в боксі. Це основний Чемпіонат України, на якому відбувається відбір до збірної команди України, яка буде готуватися до чемпіонату Європи, що проходитиме в липні".

У складі збірної Чернігівської області брали участь два н.-сіверські боксери - вихованці Віктора Балабка. Владислав В'язовик боксував у ваговій категорії 50кг. Здобувши яскраві перемоги у чверть фіналі та півфіналі, зустрівся на ринзі у вирішальному двобої з суперником з Полтави.

Владислав В'язовик - боксер: "Перший бій я боксував з суперником з Донецької області - однієї з найсильніших областей. Бій був легким, я переміг. Другий суперник з Київської області. Він був сильніший і вищий за мене, але я переміг. Третій суперник з Полтавської області - призер Чемпіонату України в Горлівці в минулому році. З розділеним рахунком я програв. Ці змагання дали мені можливість поїхати на чемпіонат Європи, але треба ще пройти збори".

Отже, н.-сіверський боксер став «срібним» призером чемпіонату України. Другий наш земляк Богдан Ільющенко також показав гідний результат на всеукраїнських змаганнях. Він дійшов до півфіналу і отримав «бронзову» медаль. Призери чемпіонату, тобто ті боксери, що посіли на змаганнях 1-3 місця, офіційно потрапляють до складу збірної України. Проте лише один з фіналістів з тієї чи іншої вагової категорії представлятиме нашу державу на Чемпіонаті Європи. Це вирішуватимуть на останніх зборах.

Віктор Балабко - тренер з боксу: "Першим став один, але коли проходять збори, ситуація може змінитися, і другий може бути кращим за першого. Старший тренер збірної України сказав, що хто буде краще готовий фізично, психологічно, технічно, той і буде боксувати. Владислав В'язовик, який став «срібним» призером, претендує на участь в чемпіонаті Європи, в нього дуже хороші шанси".

Вже цього тижня в м. Коломия Івано-Франківської області відбудуться перші навчально-тренувальні збори. Після їх завершення збірна команда України у двох складах братиме участь у Міжнародному турнірі, що проходитиме в м. Рівне. Потім на українських боксерів чекають чергові збори та контрольний спаринг. І ми будемо сподіватися, що наш юний спортсмен Владислав В'язовик доведе, що він найкращий і представлятиме Україну у своїй вазі на Чемпіонаті Європи.