Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

9 золотих медалей привезли н.-сіверські боксери з останніх змагань

Автор О.Лельотко

9 золотих медалей привезли н.-сіверські боксери з останніх змагань. Андрій Тимошенко найвищу нагороду здобув у Російській Федерації, інше золото вибороли вихованці Віктора Балабка у Коропі.

В останній декаді березня н.-сіверські боксери брали участь у двох змаганнях. Перші пройшли в м. Бєлгород Російської Федерації. У складі збірної Сумської області боксували на російському ринзі вихованці Віктора Балабка: Андрій Тимошенко та Кирил Шпанюк.

Андрій Тимошенко - боксер: "Я боксував з суперником з Росії і виграв у 3 раунді достроково."

Кирило Шпанюк - боксер: "На матчевій зустрічі Росії та України, де ми з Андрієм приймали участь, я боксував з двократним чемпіоном Європи з Росії Віталієм Бахмутовим. Провів достойний бій. Програв, але гідно. Тренер сказав, що виконав всі завдання."

Загалом, протягом всієї матчевої зустрічі пройшло 10 поєдинків. У більшості з них святкували перемогу російські боксери.

Віктор Балабко - тренер з боксу: "Вцілому, збірна Сумської області програла з рахунком 4:6."

За тиждень після тих змагань дев'ять н.-сіверських боксерів брали участь у відкритій першості ДЮСШ "Спартак". На коропському ринзі зустрічалися спортсмени з Чернігова, Ніжина, Броварів, Шостки - наші земляки і місцеві боксери. 8 вихованців Віктора Балабка перемогли своїх суперників і отримали золоті медалі.

Найвищі нагороди також здобули для своєї команди Назар Хохленко, Мирослав Биков, Богдан Балабко, Данил Сисоєв та Олександр Гречаник.

Віктор Балабко - тренер з боксу: "Важливо, щоб відбоксували Богдан Ільющенко і Владислав В'язовик, тому що в квітні у них Чемпіонат України в Чернівцях."

Зараз н.-сіверські боксери готуються до чемпіонатів України, яких у квітні буде три. Перший проходитиме з 6 по 12 квітня у м. Харків. У ньому будуть брати участь Андрій Тимошенко та Кирил Шпанюк.

{youtube}gAydGoY9AAY{/youtube}

f t g