Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Клас майбутнього від Samsung

Автор О.Кримова

Завершився конкурс "Samsung - назустріч знанням 2012". Абсолютним переможцем стала Новгород-Сіверська гімназія №1. Головний приз конкурсу -"Клас майбутнього".

У Міністерстві освіти та науки України відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу " Samsung - назустріч знанням 2012". У заході взяли участь Міністр освіти і науки Дмитро Табачник та президент кампанії "Samsung Electronics Україна" Юнсеб Лі. Під час заходу відбулась демонстрація відеороликів фіналістів конкурсу, оголошення результатів та нагородження переможців, якими стали Тетяна Устинова учениця школи №68 м. Маріуполь та Антоніна Рахмана учениця Н.-Сіверської гімназії №1.

Антоніна Рахмана - переможниця конкурсу: "Я писала есе на тему "Інноваційні технології - краще життя". У своєму есе я роздумовувала про винаходи людства в майбутньому. Це досягнення у галузі медицини, кібернетики, енергетики та інших. В майбутньому людство може винайти енергетичне паливо, досягти повної гармонії з природою, подорожувати в просторі та в часі."

Згідно з умовами другого етапу конкурсу загальноосвітня школа №68 міста Маріуполь та Н.-Сіверська гімназія №1 повинні були підготувати відео-презентацію соціально-орієнтованих проектів.

Віра Мокрякова - директор Новгород-Сіверської гімназії №1: "Була надана техніка, як тій так і нашій школі, для цього було представлено телевізор, два ноутбуки, два планшети, дві відеокамери. Діти повинні були в цьому ролику задіяти цю техніку і розіграти такий момент, яким чином загалом може техніка допомогти в освоєнні знань. Вони розігрували проект "Віртуальне навчання". Пропонувалась така схема, що учні можуть використовувати техніку Samsung для того, щоб не пропускати заняття, тобто найбільш складні теми, пояснення вчителів можуть знімати і передавати це діткам."

Як розповіла Віра Петрівна, завдяки голосуванню небайдужих людей головний приз конкурсу "Клас майбутнього" незабаром надійде до гімназії №1. До класу входить електронна дошка, 20 ноутбуків для класу, ноутбук і планшет для вчителя, багатофункціональний пристрій.

Віра Мокрякова - директор Новгород-Сіверської гімназії №1: "Ми дуже вдячні всім за підтримку, яку нам надали, кожен голос зіграв роль, без такої підтримки ми такої техніки не змогли б отримати. Ми дуже вдячні за таку підтримку."

Тож вітаємо гімназію №1 з перемогою і бажаємо подальших перемог в конкурсах.

{youtube}VgAwyVh2Kjs{/youtube}

f t g