Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Майбутнє лісу у твоїх руках

Автор В.Набока

У Всесвітній день лісу в Н.-Сіверському стартувала акція Державного комітету лісового господарства "Майбутнє лісу у твоїх руках". Як повідомили у Н.-Сіверському лісовому господарстві, акція триватиме до 18 квітня. Упродовж чотирьох тижнів лісівники разом з освітянами планують зробити посадку пам'ятних ділянок лісу. Школярами загальноосвітніх закладів, як з сільської місцевості, так і з нашого міста.

 

Микола Засько - директор ДП "Новгород-Сіверське лісове господарство": "У цьому році ми плануємо залучити до цієї акції випускників шкіл, також місцеву владу. Ми хочемо посадити в пам'ять головного інженера, який працював і директором лісгоспу. Ми хочемо на честь його пам'яті у Володимирівському лісництві лісові культури посадити. Ми будемо дендропарки доповнювати. Будемо нові створювати".

Тому не дарма до Дня лісів в Биринському НВК пройшов захід, приурочений до Всесвітнього дня лісів. Саме учні цієї школи є активними учасниками всіх акцій по відтворенню лісових насаджень, бо на базі їхнього освітньо-навчального закладу створене шкільне лісництво.

Олеся Крючок: "Їздила в Київ на екскурсію. Часто виїжджаємо на природу взимку, спостерігаємо за вивозкою лісу, чистимо криниці".

Ганна Іпатко: "Ми часто беремо участь в різних конкурсах, також багато здобули нагород. Я сюди прийшла, щоб допомагати лісу, тому що, я вважаю, якщо ми будемо зберігати ліс, ми будемо зберігати і своє здоров'я, ми будемо покращувати стан природи на сьогодні".

Владислав Борзнець: "Я вступив в це лісництво тому, що я хочу забезпечувати ліс новими насадженнями і хочу дізнатися щось нового".

По закінченню офіційної частини представники ДП "Н.-Сіверське лісове господарство" разом зі своїми вихованцями розпочали місячник розвішуванням синичників на території їхньої школи. Підтримавши таку акцію, кожна людина не лише прикрасить власну оселю, а й збереже здоров'я собі і майбутнім поколінням.

{youtube}Tkrv871_Fy4{/youtube}

f t g