Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Навчально-виховний заклад "Дзвіночок" опинився в сніговому полоні

Автор Г.Король

Сьогодні з ранку тільки 5-ро вихованців виховного комплексу "Дзвіночок" змогли потрапити до своєї групи. Намети висотою з дитячий зріст завернули більшість батьків назад додому. Навчально-виховний заклад опинився в сніговому полоні. На території школи-садочку працівники розчистили доріжки, а от під'їзду, або хоча б безпечного проходу до «Дзвіночка», як з боку вулиці Фрунзе, так і від вулиці Тимошенка, немає. До обіду ні жителі вулиці, ні працівники освітньої установи техніки не дочекалися.

У не менш скрутному становищі опинилися жителі району Покровщина, більшість з яких пенсіонери. Єдиний магазин №4 на вихідних не працював, хоча зараз він вже відчинений, підвезти продукти, а найголовніше хліб, неможливо. У полудень снігоочисної техніки тут також не бачили. Людям доводиться пекти млинці, як це робить Анатолій Логвиненко.

 

За словами заступника міського голови Володимира Балаби, міська влада не в змозі задовольнити всі заяви по прибиранню снігу. Хоча на вулицях міста снігоприбиральна техніка у кількості 5-ти одиниць працює у посиленому режимі з 5 ранку - це не дуже помітно. У першу чергу, увага по розчищенню снігу приділяється основним під’їзним дорогам. Нас запевнили, що на черзі робота по прибиранню круто падаючих вулиць, провулків, віддалених районів міста.

Щоб розчистити двори та прибудинкові території, новгород-сіверці взялися за лопати. Це чи не єдиний спосіб вирватися із снігової казки.

"Весна - як зима, тому весну будемо чекати в квітні місяці. Біля будинку згуртувалися і разом розчистили сніг, а ось тут чистив трактор, і по цій доріжці ми йшли в магазин."

"Там, де розчистили, там можна ходити. Біля будинку чистили самі, а потім винаймали трактор".

"Несподівана весна. Снігу дуже багато, чистили всією сім'єю".

"Мені 70 років, і таку погоду бачила лише 63 році".

"Розчищаю сьогодні з шостої ранку, дуже добра зарядка. Так, як я пасічник, то мене дуже хвилює така погода. До району я приїхав в 1962 році, то сніг був. Їхав автобусом на Грем'яч, снігу було по самі вікна".

"Я живу по вулиці Лермонтова, там вулиця не розчищена. Люди самі чистять".

"Якщо взяти ситуацію в цілому, то вона дуже погана. В центрі міста ще чистять, а якщо взяти Покровщину, то там все дуже погано".

Лише дітлахи, які зараз перебувають на весняних канікулах, радіють сніговим забавам.

{youtube}9ylXQTnV9bQ{/youtube}

f t g