Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Виставка-ярмарок "Що може жінка"

Автор І.Радковець

Виставку-ярмарок "Що може жінка", яка відбулась в районному будинку культури, представляли майстрині з талантом Бога, з небайдужим серцем до всього прекрасного. Ініціатором проведення виставки є сектор у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

 

Неля Чугаєва – завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Новгород-Сіверської райдержадміністрації: «Хочеться зробити щось нове, щось оригінальне. Прийшла ідея організувати виставку-ярмарок жінок, які мають іскру Божу, які мають талант, які вміють творити щось своїми руками і можуть це показати людям».

На виставці були представлені роботи різних жанрів - це і українська вишивка, зачаровували поглядом вишукані картини із тканини Тамари Мельник. Жінки, живопис для яких – стихія: Тоня Юдицька, Олена Галаган, Тетяна Канторіз, Тетяна Строганова притягували до себе своїми картинами (портретами, природою Сіверщини, зображенням пам'яток архітектури). Працівники станції юних техніків показували своє вміння робити орігамі, фото та вишивку.

Олена Галаган: «Це моя перша виставка, але я задоволена, що мене запросили, тому що є на що подивитися. Доволі цікаво, атмосфера святкова».

Антоніна Юдицька: «Займаюсь живописом, беру участь у Всеукраїнських виставках, на рахунку 4 виставки, ті, які дають право на вступ до Союзу художників України».

Тетяна Строганова: «Теми робіт здебільшого - «реалістична картина». Те, що ми бачимо, те і пишемо: наше місто, наше село, наше життя».

Лариса Атрощенко: «Я представляю роботи як свої, так і дитячі. Працюю керівником гуртка бісероплетіння і займаюсь цим вже понад 6 років з дітками».

Олена Піхотна: «Років мабуть 5 вже займаюсь. У мене займалась бабуся, мені дуже подобалось. Тематика: природа, квіти».

Майстринь Сіверщини, які погодились показати свої роботи на виставці-ярмарку, зробили це гарно, яскраво, незабутньо, а всі глядачі, поціновувачі творчості, мистецтва, всі присутні мали змогу отримати задоволення від спілкування з майстринями та наблизитись до прекрасного.

Микола Рева – начальник відділу культури і туризму Новгород-Сіверської райдержадміністрації: «Така палітра фарб, така гама, жанр. Подивіться: тут не просто образотворче мистецтво, а тут загальний спектр всіх можливих робіт».

Юрій Воробей – керівник самодіяльного народного клубу «Княжа скарбниця»: «Дуже потужний такий пласт народної культури представлений тут. Це дуже добре, що є кому передавати нащадкам те, що надбане нашим народом протягом століть».

Наталія Хавлук: «Витончені вишивки. Наші жінки дуже постаралися, вироби дуже сподобалися».

Віктор Осипець: «Дуже гарна виставка. Всім дуже сподобалась. Неможна передати словами, як гарно».

Виставка залишила у всіх лише приємні враження, адже це ще одна нагода, щоб талановиті жінки показали свою творчість, яка дійсно гідна уваги та нагород.

{youtube}Fu9pcCnSNv4{/youtube}

f t g